Home / Inne / Daniel Blin dobrze rozpoczyna weekend w pucharze Yamaha R3

Daniel Blin dobrze rozpoczyna weekend w pucharze Yamaha R3

Daniel Blin startuje w ten weekend w prestiżowym, holenderskim Pucharze Yamahy R3 na znanym z MotoGP i WorldSBK torze TT Circuit Assen.

Kliknij, aby pominąć reklamy

„W dzisiejszej pierwszej kwalifikacji nasz Pocket Rocket wywalczył 13. czas, prowizorycznie kwalifikując się w środku stawki. To bardzo dobry wynik biorąc pod uwagę fakt, że cała seria jeździła już w Assen, a Daniel na poznanie toru miał tylko 20 min (tak, weekend rozpoczął się od kwalifikacji, bez żadnych treningów!).”

„Poza tym musimy na jutro zmienić przełożenia, z którymi dziś zupełnie nie trafiliśmy. W sobotę o 8 rano druga kwalifikacja, a w niedzielę od razu ogień i wyścigi. Trzymajcie kciuki!” – czytamy na profilu zespołu.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL pisze regularnie od 2009 roku.

komentarze 2

  1. Daniel miażdży! Wiadomo coś na temat dzikiej karty dla niego na Lausitz?

  2. Pocket Rocket To pseudonim Haslama. Bądźmy orginalni. I trzymam kciuki za Daniela

Dodaj komentarz

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
50 zapytań w 0,779 sek