Home / Inne / Ryan Farquhar zadowolony po Tandrage 100

Ryan Farquhar zadowolony po Tandrage 100

RyanWilliam

Wyścig otwarcia był porywającym i długim pojedynkiem między Williamem Dunlopem a Ryanem. W końcu, po świetnym wyścigu, utytułowanemu Irlandczykowi udało się zdobyć cenne zwycięstwo na Kawasaki ZX-10R w barwach jego własnego zespołu

Wraz ze zbliżającym się wielkimi krokami North West 200 rosną nadzieje Ryana na kolejne zwycięstwa w klasach Superbike, Superstock oraz Supertwin. „Flying Ryan” wystawia swój własny team, od wielu lat jest związany z marką Kawasaki. W obecnym sezonie wraca po przerwie spowodowanej śmiercią wujka który również się ścigał. Sam Ryan chce być konkurencyjny przez cały sezon ponieważ zapowiedział, że ma zamiar wystartować również podczas TT na Wyspie Man oraz na najszybszym drogowym wyścigu na świecie czyli Ulster Gran Prix.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Przypomnijmy, że Farquhar jest najbardziej utytułowanym zawodnikiem cyklu Irish Road Racing- w trakcie swojej kariery wygrał ponad 200 wyścigów i w tej klasyfikacji wyprzedził legendarnego Joeya Dunlopa.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Olek

Dodaj komentarz

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
22 zapytań w 1,684 sek