Home / Liga Typerów

Liga Typerów

Aby zagrać musisz być zalogowany na portalu MOTOGP.PL

>>> Przejdź do Ligi Typerów 2017 <<<

Nagrody na sezon 2017

Dla czołowych graczy w seriach MotoGP i WSBK przewidziane są nagrody – gadżety związane z wyścigami motocyklowymi. Przewidujemy także pojedyncze nagrody w niektórych rundach, o których każdorazowo będziemy informować na naszym fanpage na FB.

Wśród wszystkich uczestników, którzy zagrali przynajmniej w jednej rundzie Ligi Typerów MotoGP, rozlosujemy dodatkowy upominek związany z MotoGP.

Zasady Ligi Typerów

W sezonie 2017 typujemy dwie najważniejsze serie mistrzostw świata – MotoGP oraz World Superbike (WSBK).

Aby móc zagrać, wystarczy mieć założone konto w portalu MOTOGP.pl, które to jest kontem wspólnym tak dla Ligi Typerów 2017, strony internetowej, jak i forum. Po założeniu konta / zalogowaniu na istniejące konto należy kliknąć w guzik Liga Typerów w prawej kolumnie menu, w sekcji LOGIN i wejść do Ligi Typerów 2017.

Zasady gry są bardzo proste – uczestnik musi wytypować czołową 8. każdego wyścigu MotoGP lub World Superbike. Nazwiska zawodników przeciągamy z lewej na prawą kolumnę za pomocą myszy (klikamy na nazwisko i przytrzymujemy Lewy Przycisk Myszy przesuwając nazwisko na odpowiednie miejsce). Następnie klikamy przycisk Zapisz Typy znajdujący się na dole strony. Zamknięcie możliwości oddawania / edytowania typów następuje na 5 minut przed startem każdego wyścigu.

Punktacja przyznawana jest za poprawne wytypowanie zawodnika na odpowiednim miejscu. Punktacja i sposób gry dla MotoGP i World Superbike są identyczne.

Zasady typowania serii:
Ilość obstawianych pozycji: 8.

Podział punktów: Trafienie 1 stopnia – 20 pkt. Trafienie 2 stopnia – 12 pkt. Trafienie 3 stopnia – 6 pkt. Trafienie 4 stopnia – 2 pkt. Trafienie 5 stopnia – 1 pkt.

Trafienie 1-ego stopnia to idealne trafienie zawodnika na danej pozycji, czyli typujemy, że na 4. miejscu do mety dojedzie Valentino Rossi i właśnie na tym miejscu przyjeżdża zawodnik. Trafienie 2-ego stopnia to pomyłka o 1 miejsce (w górę lub w dół). Dla naszego poprzedniego przykładu, to Rossi przyjechałby na metę na miejscu 3. lub 5.
Trafienie 3-ego stopnia to pomyłka o 2 miejsca (w górę lub w dół) Dla naszego poprzedniego przykładu, to Rossi przyjechałby na metę na 2. lub 6. miejscu.
I tak dalej aż do pomyłki o 4 miejsca (w górę lub w dół).

Przypominamy również, że jedna osoba może korzystać w grze tylko z jednego konta! W przypadku wykrycia graczy korzystających z więcej niż jednego konta, wszystkie konta danego gracza zostaną usunięte.

Dla najlepszych graczy na koniec sezonu przewidziane są nagrody. Już teraz zapraszamy do zakładania konta i gry w Lidze Typerów 2017!

O Lidze Typerów 2017 można porozmawiać na naszym forum, gdzie na pewno znajdziecie informacje na nurtujące Was pytania: http://motogp.pl/forum/viewforum.php?f=13

 

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
17 zapytań w 2,393 sek