Home / Moto2 / Moto3 / Baldassarri bez poważniejszej kontuzji po dramatycznym wypadku

Baldassarri bez poważniejszej kontuzji po dramatycznym wypadku

Wygląda na to, że Lorenzo Baldassarri szybko wyliże się po upadku, jaki był jego udziałem w kwalifikacjach Moto2 na torze Assen. Włoski zawodnik spowodował przerwanie sesji czerwoną flagą. W zakręcie Ramshoek zaliczył high-side’a, z potworną siłą uderzając głową i plecami o tor. Od razu stracił przytomność. Na torze bardzo długo zajmowali się nim lekarze.

Kliknij, aby pominąć reklamy
Zawodnik został przewieziony do szpitala w Groningen, gdzie stwierdzono u niego wstrząśnienie mózgu. Wyklucza to oczywiście zawodnika z niedzielnego wyścigu. I to na tyle – inne badania nie wykazały na razie żadnych obrażeń czy złamań. Przed nim jeszcze jedynie badanie prawej kostki, konieczne by wykluczyć złamanie. Baldassarri pozostał na obserwacji w szpitalu. Zawodnik wrzucił już na swojego twittera kilka fotek.
Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL pisze regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
23 zapytań w 0,730 sek