Home / Moto2 / Moto3 / GP Australii: Piątek w Moto2 dla Brada Bindera

GP Australii: Piątek w Moto2 dla Brada Bindera

Brad Binder był najszybszym zawodnikiem Moto2 podczas piątkowych treningów przed GP Australii na torze Phillip Island.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Wyniki FP2 w Moto2 przed GP Australii na Phillip Island:

 

  1. Brad Binder RSA Red Bull KTM Ajo (KTM) 1m 33.701s
  2. Marcel Schrotter GER Dynavolt Intact GP (Kalex) 1m 33.959s
  3. Iker Lecuona SPA Swiss Innovative Investors (KTM) 1m 34.051s
  4. Francesco Bagnaia ITA SKY Racing Team VR46 (Kalex) 1m 34.066s
  5. Miguel Oliveira POR Red Bull KTM Ajo (KTM) 1m 34.087s
  6. Alex Marquez SPA EG 0,0 Marc VDS (Kalex) 1m 34.268s
  7. Mattia Pasini ITA Italtrans Racing Team (Kalex) 1m 34.270s
  8. Augusto Fernandez SPA Pons HP40 (Kalex) 1m 34.352s
  9. Xavi Vierge SPA Dynavolt Intact GP (Kalex) 1m 34.522s
  10. Andrea Locatelli ITA Italtrans Racing Team (Kalex) 1m 34.587s
  11. Joan Mir SPA EG 0,0 Marc VDS (Kalex) 1m 34.596s
  12. Lorenzo Baldassarri ITA Pons HP40 (Kalex) 1m 34.604s
  13. Fabio Quartararo FRA MB Conveyors – Speed Up (Speed Up) 1m 34.641s
  14. Dominique Aegerter SWI Kiefer Racing (KTM) 1m 34.675s
  15. Steven Odendaal RSA NTS RW Racing GP (NTS) 1m 34.788s
  16. Stefano Manzi ITA Forward Racing Team (Suter) 1m 34.839s
  17. Sam Lowes GBR Swiss Innovative Investors (KTM) 1m 34.926s
  18. Joe Roberts USA NTS RW Racing GP (NTS) 1m 34.968s
  19. Jesko Raffin SWI SAG Team (Kalex) 1m 35.009s
  20. Luca Marini ITA SKY Racing Team VR46 (Kalex) 1m 35.113s
  21. Edgar Pons SPA MB Conveyors – Speed Up (Speed Up) 1m 35.141s
  22. Niki Tuuli FIN Petronas Sprinta Racing (Kalex) 1m 35.153s
  23. Simone Corsi ITA Tasca Racing Scuderia Moto2 (Kalex) 1m 35.247s
  24. Jorge Navarro SPA Federal Oil Gresini Moto2 (Kalex) 1m 35.263s
  25. Khairul Idham Pawi MAL IDEMITSU Honda Team Asia (Kalex) 1m 35.283s
  26. Remy Gardner AUS Tech 3 Racing (Tech 3) 1m 35.298s
  27. Tetsuta Nagashima JPN IDEMITSU Honda Team Asia (Kalex) 1m 35.422s
  28. Jules Danilo FRA Nashi Argan SAG Team (Kalex) 1m 35.401s
  29. Bryan Staring NED Tech 3 Racing (Tech 3) 1m 35.484s
  30. Xavi Cardelus AND Marinelli Snipers Team (Kalex) 1m 35.777s
  31. Federico Fuligni ITA Tasca Racing Scuderia Moto2 (Kalex) 1m 37.009s
  32. Isaac Viñales SPA Forward Racing Team (Suter) 1m 37.026s

 

Kliknij, aby pominąć reklamy

Wyniki FP1 w Moto2 przed GP Australii na Phillip Island:

 

  1. Marcel Schrotter GER Dynavolt Intact GP (Kalex) 1m 33.788s
  2. Brad Binder RSA Red Bull KTM Ajo (KTM) 1m 33.942s
  3. Mattia Pasini ITA Italtrans Racing Team (Kalex) 1m 34.010s
  4. Francesco Bagnaia ITA SKY Racing Team VR46 (Kalex) 1m 34.285s
  5. Miguel Oliveira POR Red Bull KTM Ajo (KTM) 1m 34.336s
  6. Iker Lecuona SPA Swiss Innovative Investors (KTM) 1m 34.375s
  7. Alex Marquez SPA EG 0,0 Marc VDS (Kalex) 1m 34.624s
  8. Augusto Fernandez SPA Pons HP40 (Kalex) 1m 34.638s
  9. Dominique Aegerter SWI Kiefer Racing (KTM) 1m 34.657s
  10. Sam Lowes GBR Swiss Innovative Investors (KTM) 1m 34.766s
  11. Lorenzo Baldassarri ITA Pons HP40 (Kalex) 1m 34.770s
  12. Jorge Navarro SPA Federal Oil Gresini Moto2 (Kalex) 1m 34.791s
  13. Joan Mir SPA EG 0,0 Marc VDS (Kalex) 1m 34.992s
  14. Xavi Vierge SPA Dynavolt Intact GP (Kalex) 1m 35.020s
  15. Tetsuta Nagashima JPN IDEMITSU Honda Team Asia (Kalex) 1m 35.039s
  16. Simone Corsi ITA Tasca Racing Scuderia Moto2 (Kalex) 1m 35.146s
  17. Steven Odendaal RSA NTS RW Racing GP (NTS) 1m 35.175s
  18. Jesko Raffin SWI SAG Team (Kalex) 1m 35.176s
  19. Edgar Pons SPA MB Conveyors – Speed Up (Speed Up) 1m 35.191s
  20. Luca Marini ITA SKY Racing Team VR46 (Kalex) 1m 35.361s
  21. Fabio Quartararo FRA MB Conveyors – Speed Up (Speed Up) 1m 35.456s
  22. Andrea Locatelli ITA Italtrans Racing Team (Kalex) 1m 35.472s
  23. Niki Tuuli FIN Petronas Sprinta Racing (Kalex) 1m 35.634s
  24. Khairul Idham Pawi MAL IDEMITSU Honda Team Asia (Kalex) 1m 35.644s
  25. Stefano Manzi ITA Forward Racing Team (Suter) 1m 35.775s
  26. Joe Roberts USA NTS RW Racing GP (NTS) 1m 36.054s
  27. Bryan Staring NED Tech 3 Racing (Tech 3) 1m 36.455s
  28. Isaac Viñales SPA Forward Racing Team (Suter) 1m 37.090s
  29. Jules Danilo FRA Nashi Argan SAG Team (Kalex) 1m 37.794s
  30. Xavi Cardelus AND Marinelli Snipers Team (Kalex) 1m 38.390s
  31. Federico Fuligni ITA Tasca Racing Scuderia Moto2 (Kalex) 1m 38.460s
  32. Remy Gardner AUS Tech 3 Racing (Tech 3) No time set

Źródło: crash.net

 

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL pisze regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
78 zapytań w 0,764 sek