Home / Moto2 / Moto3 / GP Czech: Brad Binder przed Migno i Bastianinim

GP Czech: Brad Binder przed Migno i Bastianinim

Brad Binder

Aktualny lider klasyfikacji Moto3 Brad Binder uzyskał w drugiej sesji treningowej Moto3 najlepszy czas piątku w tej klasie przed GP Czech. Reprezentant RPA zostawił za sob Andreę Migno i Eneę Bastianiniego.

Kliknij, aby pominąć reklamę
Wyniki FP1 w Moto3 przed GP Czech na torze w Brnie:
1. Enea Bastianini ITA Gresini Racing Moto3 (Honda) 2m 8.515s
2. Jorge Martin SPA Pull & Bear ASPAR Mahindra Team (Mahindra) 2m 8.691s
3. Brad Binder RSA Red Bull KTM Ajo (KTM) 2m 8.712s
4. Jakub Kornfeil CZE Drive M7 SIC Racing Team (Honda) 2m 8.950s
5. Jorge Navarro SPA Estrella Galicia 0,0 (Honda) 2m 9.012s
6. Nicolo Bulega ITA SKY Racing Team VR46 (KTM) 2m 9.052s
7. Francesco Bagnaia ITA Pull & Bear ASPAR Mahindra Team (Mahindra) 2m 9.360s
8. Andrea Migno ITA SKY Racing Team VR46 (KTM) 2m 9.369s
9. Fabio Di Giannantonio ITA Gresini Racing Moto3 (Honda) 2m 9.435s
10. Niccolò Antonelli ITA Ongetta-Rivacold (Honda) 2m 9.617s
11. Philipp Oettl GER Schedl GP Racing (KTM) 2m 9.830s
12. Gabriel Rodrigo ARG RBA Racing Team (KTM) 2m 9.859s
13. Khairul Idham Pawi MAL Honda Team Asia (Honda) 2m 9.953s
14. Aron Canet SPA Estrella Galicia 0,0 (Honda) 2m 9.968s
15. Fabio Quartararo FRA Leopard Racing (KTM) 2m 10.003s
16. Juanfran Guevara SPA RBA Racing Team (KTM) 2m 10.136s
17. Livio Loi BEL RW Racing GP BV (Honda) 2m 10.141s
18. Bo Bendsneyder NED Red Bull KTM Ajo (KTM) 2m 10.189s
19. Karel Hanika CZE Freundenberg Racing Team (KTM) 2m 10.266s
20. Albert Arenas SPA Peugeot MC Saxoprint (Peugeot) 2m 10.577s
21. Joan Mir SPA Leopard Racing (KTM) 2m 10.789s
22. John McPhee GBR Peugeot MC Saxoprint (Peugeot) 2m 10.799s
23. Darryn Binder RSA Platinum Bay Real Estate (Mahindra) 2m 10.851s
24. Andrea Locatelli ITA Leopard Racing (KTM) 2m 10.864s
25. Marcos Ramirez SPA Platinum Bay Real Estate (Mahindra) 2m 11.042s
26. Jules Danilo FRA Ongetta-Rivacold (Honda) 2m 11.060s
27. Maria Herrera SPA MH6 Team (KTM) 2m 11.176s
28. Tatsuki Suzuki JPN CIP-Unicom Starker (Mahindra) 2m 11.215s
29. Stefano Valtulini ITA 3570 Team Italia (Mahindra) 2m 11.440s
30. Hiroki Ono JPN Honda Team Asia (Honda) 2m 11.759s
31. Adam Norrodin MAL Drive M7 SIC Racing Team (Honda) 2m 11.904s
32. Fabio Spiranelli ITA CIP-Unicom Starker (Mahindra) 2m 12.488s
33. Lorenzo Petrarca ITA 3570 Team Italia (Mahindra) 2m 12.515s
Wyniki FP2 w Moto3 przed GP Czech na torze w Brnie:
1. Brad Binder RSA Red Bull KTM Ajo (KTM) 2m 8.047s
2. Andrea Migno ITA SKY Racing Team VR46 (KTM) 2m 8.143s
3. Enea Bastianini ITA Gresini Racing Moto3 (Honda) 2m 8.219s
4. Francesco Bagnaia ITA Pull & Bear ASPAR Mahindra Team (Mahindra) 2m 8.465s
5. Nicolo Bulega ITA SKY Racing Team VR46 (KTM) 2m 8.613s
6. Fabio Di Giannantonio ITA Gresini Racing Moto3 (Honda) 2m 8.631s
7. Jorge Martin SPA Pull & Bear ASPAR Mahindra Team (Mahindra) 2m 8.681s
8. Philipp Oettl GER Schedl GP Racing (KTM) 2m 8.772s
9. Aron Canet SPA Estrella Galicia 0,0 (Honda) 2m 8.852s
10. Livio Loi BEL RW Racing GP BV (Honda) 2m 9.051s
11. Jorge Navarro SPA Estrella Galicia 0,0 (Honda) 2m 9.064s
12. Jakub Kornfeil CZE Drive M7 SIC Racing Team (Honda) 2m 9.149s
13. Karel Hanika CZE Freundenberg Racing Team (KTM) 2m 9.212s
14. Juanfran Guevara SPA RBA Racing Team (KTM) 2m 9.244s
15. Khairul Idham Pawi MAL Honda Team Asia (Honda) 2m 9.281s
16. Maria Herrera SPA MH6 Team (KTM) 2m 9.300s
17. Niccolò Antonelli ITA Ongetta-Rivacold (Honda) 2m 9.306s
18. Fabio Quartararo FRA Leopard Racing (KTM) 2m 9.443s
19. Bo Bendsneyder NED Red Bull KTM Ajo (KTM) 2m 9.508s
20. Jules Danilo FRA Ongetta-Rivacold (Honda) 2m 9.637s
21. Andrea Locatelli ITA Leopard Racing (KTM) 2m 9.736s
22. Gabriel Rodrigo ARG RBA Racing Team (KTM) 2m 9.738s
23. John McPhee GBR Peugeot MC Saxoprint (Peugeot) 2m 9.757s
24. Joan Mir SPA Leopard Racing (KTM) 2m 9.827s
25. Albert Arenas SPA Peugeot MC Saxoprint (Peugeot) 2m 9.841s
26. Darryn Binder RSA Platinum Bay Real Estate (Mahindra) 2m 9.999s
27. Marcos Ramirez SPA Platinum Bay Real Estate (Mahindra) 2m 10.071s
28. Hiroki Ono JPN Honda Team Asia (Honda) 2m 10.089s
29. Tatsuki Suzuki JPN CIP-Unicom Starker (Mahindra) 2m 10.159s
30. Adam Norrodin MAL Drive M7 SIC Racing Team (Honda) 2m 10.220s
31. Stefano Valtulini ITA 3570 Team Italia (Mahindra) 2m 11.556s
32. Fabio Spiranelli ITA CIP-Unicom Starker (Mahindra) 2m 11.676s
33. Lorenzo Petrarca ITA 3570 Team Italia (Mahindra) 2m 11.896s

Źródło: crash.net

Kliknij, aby pominąć reklamę

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL pisze regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
29 zapytań w 0,645 sek
Zamknij
Zapraszamy na nasz Fanpage!