Home / Moto2 / Nakagami przed duetem Tuenti HP 40 w czwartkowych treningach Moto2

Nakagami przed duetem Tuenti HP 40 w czwartkowych treningach Moto2

Takaaki Nakagami z zespołu Italtrans Racing Team okazał się najszybszym zawodnikiem czwartkowych treningów wolnych przed niedzielnym GP Kataru w kategorii Moto2. Japoński motocyklista pokonał faworytów z zespołu Tuenti HP 40 – Pola Espargaro i Esteve Rabata. Trójka ta – w różnej konfiguracji – dominowała w obu sesjach treningowych.

 

Wyniki FP1 w klasie Moto2:
1. Pol Espargaro	 SPA Tuenti HP 40		(Pons Kalex)	 2m1.437s
2. Takaaki Nakagami	 JPN Italtrans Racing Team	(Kalex)		 2m1.755s
3. Esteve Rabat		 SPA Tuenti HP 40		(Pons Kalex)	 2m2.004s
4. Scott Redding	 GBR Marc VDS Racing Team	(Kalex)		 2m2.223s
5. Julian Simon		 SPA Italtrans Racing Team	(Kalex)		 2m2.321s
6. Simone Corsi		 ITA NGM Mobile Racing		(Speed Up)	 2m2.563s
7. Mika Kallio		 FIN Marc VDS Racing Team	(Kalex)		 2m2.701s
8. Nicolas Terol	 SPA Mapfre Aspar Team Moto2	(Suter)		 2m2.795s
9. Dominique Aegerter	 SWI Technomag carXpert		(Suter)		 2m2.826s
10. Johann Zarco	 FRA Came Iodaracing Project	(Suter)		 2m2.854s
11. Alex De Angelis	 RSM NGM  Forward Racing	(Speed Up)	 2m3.005s
12. Randy Krummenacher	 SWI Technomag carXpert		(Suter)		 2m3.357s
13. Marcel Schrotter	 GER Desguaces La Torre SAG	(Kalex)		 2m3.509s
14. Xavier Simeon	 BEL Desguaces La Torre 	(Kalex)	 	 2m3.626s
15. Mattia Pasini	 ITA NGM Mobile Racing		(Speed Up)	 2m3.775s
16. Sandro Cortese	 GER Dynavolt Intact GP		(Kalex)		 2m3.783s
17. Mike Di Meglio	 FRA Jir Moto2			(MotoBI)	 2m3.834s
18. Ratthapark Wilairot	 THA Thai Honda PTT Gresini 	(Suter)		 2m3.878s
19. Anthony West	 AUS QMMF Racing Team		(Speed Up)	 2m3.958s
20. Ricard Cardus	 SPA NGM Mobile  Racing		(Speed Up)	 2m4.016s
21. Yuki Takahashi	 JPN Idemitsu Honda Asia	(Moriwaki)	 2m4.019s
22. Louis Rossi		 FRA Tech 3			(Tech 3)	 2m4.148s
23. Toni Elias		 SPA Blusens Avintia		(Kalex)		 2m4.306s
24. Axel Pons		 SPA Tuenti HP 40		(Pons Kalex)	 2m4.320s
25. Sergio Gadea	 SPA Interwetten Paddock	(Suter)		 2m4.697s
26. Danny Kent		 GBR Tech 3			(Tech 3)	 2m4.899s
27. Jordi Torres	 SPA Mapfre Aspar Team Moto2	(Suter)		 2m5.361s
28. Doni Tata Pradita	 INA Federal Oil Gresini 	(Suter)		 2m5.982s
29. Steven Odendaal	 RSA Argiñano & Gines Racing	(Speed Up)	 2m6.748s
30. Alberto Moncayo	 SPA Argiñano & Gines Racing	(Speed Up)	 2m6.769s
31. Kyle Smith		 GBR Blusens Avintia		(Kalex)		 2m7.576s
32. Rafid Topan Sucipto	 INA QMMF Racing Team		(Speed Up)	 2m8.062s	

Wyniki FP2 w klasie Moto2:
1. Takaaki Nakagami	 JPN Italtrans Racing Team	(Kalex)		 2m0.924s
2. Esteve Rabat		 SPA Tuenti HP 40		(Pons Kalex)	 2m1.016s
3. Pol Espargaro	 SPA Tuenti HP 40		(Pons Kalex)	 2m1.110s
4. Scott Redding	 GBR Marc VDS Racing Team	(Kalex)		 2m1.433s
5. Julian Simon		 SPA Italtrans Racing Team	(Kalex)		 2m1.838s
6. Simone Corsi		 ITA NGM Mobile Racing		(Speed Up)	 2m1.846s
7. Dominique Aegerter	 SWI Technomag carXpert		(Suter)		 2m1.940s
8. Mika Kallio		 FIN Marc VDS Racing Team	(Kalex)		 2m1.981s
9. Alex De Angelis	 RSM NGM Forward Racing		(Speed Up)	 2m2.051s
10. Nicolas Terol	 SPA Mapfre Aspar Team Moto2	(Suter)		 2m2.121s
11. Ratthapark Wilairot	 THA Thai Honda PTT Gresini 	(Suter)		 2m2.323s
12. Axel Pons		 SPA Tuenti HP 40		(Pons Kalex)	 2m2.527s
13. Mike Di Meglio	 FRA Jir Moto2			(MotoBI)	 2m2.601s
14. Marcel Schrotter	 GER Desguaces La Torre SAG	(Kalex)		 2m2.638s
15. Sandro Cortese	 GER Dynavolt Intact GP		(Kalex)		 2m2.694s
16. Randy Krummenacher	 SWI Technomag carXpert		(Suter)		 2m2.755s
17. Johann Zarco	 FRA Came Iodaracing Project	(Suter)		 2m2.800s
18. Toni Elias		 SPA Blusens Avintia		(Kalex)		 2m2.843s
19. Jordi Torres	 SPA Mapfre Aspar Team Moto2	(Suter)		 2m3.134s
20. Louis Rossi		 FRA Tech 3			(Tech 3)	 2m3.145s
21. Ricard Cardus	 SPA NGM Forward Racing		(Speed Up)	 2m3.181s
22. Xavier Simeon	 BEL Desguaces La Torre 	(Kalex)		 2m3.208s
23. Sergio Gadea	 SPA Interwetten Paddock	(Suter)		 2m3.405s
24. Danny Kent		 GBR Tech 3			(Tech 3)	 2m3.420s
25. Anthony West	 AUS QMMF Racing Team		(Speed Up)	 2m3.427s
26. Yuki Takahashi	 JPN Idemitsu Honda Asia	(Moriwaki)	 2m4.200s
27. Mattia Pasini	 ITA NGM Mobile Racing		(Speed Up)	 2m5.044s
28. Doni Tata Pradita	 INA Federal Oil Gresini	(Suter)		 2m5.087s
29. Alberto Moncayo	 SPA Argiñano & Gines Racing	(Speed Up)	 2m5.131s
30. Kyle Smith		 GBR Blusens Avintia	`	(Kalex)		 2m5.732s
31. Steven Odendaal	 RSA Argiñano & Gines Racing	(Speed Up)	 2m6.120s
32. Rafid Topan Sucipto INA QMMF Racing Team		(Speed Up)	 2m7.050s

AUTOR: sd

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOSP.PL pisze regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
92 zapytań w 0,782 sek