Home / Moto2 / Oliveira zawodnikiem Leopard Racing w Moto2

Oliveira zawodnikiem Leopard Racing w Moto2

oliveira_fweisse_22n0498

Leopard Racing ogłosił podpisanie kontraktu z portugalskim zawodnikiem na sezon 2016 w kategorii Moto2. Oliveira zajmuje obecnie czwarte miejsce w klasyfikacji generalnej Moto3 mając w swoim dorobku 134 punkty. Portugalczyk w tym sezonie dwa razy stawał na najwyższym stopniu podium i także dwa razy był drugi.

„Dużo myślałem o tym na początku tego sezonu. Oczywiście jest to dla mnie duży krok ale czuję, że jestem na to gotowy. Moto2 to trudna kategoria, więc muszę ciężko trenować by dobrze przygotować się do mojego debiutu, ponieważ było już wielu dobrych zawodników, którzy awansowali do pośredniej klasy i mieli problemy by szybko się do niej dostosować. W każdym razie myślę, że robię to z dobrym zespołem. Wierze w cały ten projekt i myślę, że możemy osiągnąć sukces. Z mojej strony mogę dodać, że będę dawał z siebie 200% w każdym wyścigu. Jestem bardzo szczęśliwy, że podpisałem kontrakt z tak utytułowanym i doświadczonym zespołem.” – powiedział Oliveira

Kliknij, aby pominąć reklamy

„Obserwowaliśmy go przez wiele miesięcy i nie mamy wątpliwości, że to zawodnik z olbrzymim talentem i potencjałem. Jesteśmy przekonani, że Oliveira dzięki swojemu sprytnemu stylowi jazdy szybko dostosuje się do nowego motocykla”– powiedział Miodrag Kotur z ekipy Leopard Racing

źródło: leopardnatural.com

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: OLORATUJ

Jestem wiernym fanem Doviego oraz Ducati. MotoGP jest moją pasją dość krótko bo od Brna 2014. Aktualnie jestem w trakcie robienia uprawnień na motocykl :)

Komentarze: 1

  1. Ciekawe w ogóle, na jakiej maszynie – pewnie Kalex? :D

Dodaj komentarz

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
68 zapytań w 0,772 sek