Home / Moto2 / Rabat najszybszy pierwszego dnia w Silverstone

Rabat najszybszy pierwszego dnia w Silverstone

tito+rabat+grand+prix+moto2Esteve Rabat był dziś najszybszym zawodnikiem na brytyjskim torze Silverstone w klasie Moto2. Hiszpan podczas drugiej wolnej sesji treningowe wykręcił czas jednego okrążenia 2:08.652 sekundy.

Najlepszym kierowcą podczas pierwszych jazdy był Johhan Zarco.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Wyniki FP2 Moto2 – Grand Prix Wielkiej Brytanii:
1. Esteve Rabat SPA Marc VDS Racing Team (Kalex) 2:8.652s
2. Simone Corsi ITA NGM Forward Racing (Kalex) 2:8.739s
3. Jonas Folger GER AGR Team (Kalex) 2:8.826s
4. Johann Zarco FRA AirAsia Caterham (Caterham Suter) 2:8.937s
5. Maverick Viñales SPA Paginas Amarillas HP 40 (Kalex) 2:9.025s
6. Mika Kallio FIN Marc VDS Racing Team (Kalex) 2:9.027s
7. Sam Lowes GBR Speed Up (Speed Up) 2:9.088s
8. Dominique Aegerter SWI Technomag carXpert (Suter) 2:9.110s
9. Sandro Cortese GER Dynavolt Intact GP (Kalex) 2:9.193s
10. Mattia Pasini ITA NGM Forward Racing (Kalex) 2:9.360s
11. Ricard Cardus SPA Tech 3 (Tech 3) 2:9.449s
12. Randy Krummenacher SWI Octo IodaRacing Team (Suter) 2:9.528s
13. Franco Morbidelli ITA Italtrans Racing Team (Kalex) 2:9.556s
14. Takaaki Nakagami JPN IDEMITSU Honda Team Asia (Kalex) 2:9.605s
15. Anthony West AUS QMMF Racing Team (Speed Up) 2:9.623s
16. Thomas Luthi SWI Interwetten Paddock Moto2 (Suter) 2:9.680s
17. Xavier Simeon BEL Federal Oil Gresini Moto2 (Suter) 2:9.682s
18. Axel Pons SPA AGR Team (Kalex) 2:9.698s
19. Julian Simon SPA Italtrans Racing Team (Kalex) 2:9.706s
20. Jordi Torres SPA Mapfre Aspar Team Moto2 (Suter) 2:9.716s
21. Lorenzo Baldassarri ITA Gresini Moto2 (Suter) 2:9.902s
22. Hafizh Syahrin MAL Petronas Raceline Malaysia (Kalex) 2:10.098s
23. Louis Rossi FRA SAG Team (Kalex) 2:10.241s
24. Marcel Schrotter GER Tech 3 (Tech 3) 2:10.271s
25. Gino Rea GBR AGT REA Racing (Suter) 2:10.478s
26. Riccardo Russo ITA Tasca Racing Moto2 (Suter) 2:10.752s
27. Roman Ramos SPA QMMF Racing Team (Speed Up) 2:10.784s
28. Azlan Shah MAL IDEMITSU Honda Team Asia (Kalex) 2:11.170s
29. Josh Herrin USA AirAsia Caterham (Caterham Suter) 2:11.173s
30. Robin Mulhauser SWI Technomag carXpert (Suter) 2:11.223s
31. Tetsuta Nagashima JPN Teluru Team JiR Webike (TSR) 2:11.814s
32. Dakota Mamola BEL Mapfre Aspar Team Moto2 (Suter) 2:12.767s
33. Thitipong Warokorn THA APH PTT The Pizza SAG (Kalex) 2:13.313s
34. Luis Salom SPA Paginas Amarillas HP 40 (Kalex) 2:16.440s
35. Jeremy Mcwilliams GBR Brough Superior Racing (Taylor Made) 2:16.806s

Wyniki FP1 Moto2 – Grand Prix Wielkiej Brytanii:
1. Johann Zarco FRA AirAsia Caterham (Caterham Suter) 2:9.312s
2. Simone Corsi ITA NGM Forward Racing (Kalex) 2:9.447s
3. Mattia Pasini ITA NGM Forward Racing (Kalex) 2:9.509s
4. Axel Pons SPA AGR Team (Kalex) 2:9.523s
5. Maverick Viñales SPA Paginas Amarillas HP 40 (Kalex) 2:9.573s
6. Sam Lowes GBR Speed Up (Speed Up) 2:9.639s
7. Jonas Folger GER AGR Team (Kalex) 2:9.782s
8. Franco Morbidelli ITA Italtrans Racing Team (Kalex) 2:9.931s
9. Takaaki Nakagami JPN IDEMITSU Honda Team Asia (Kalex) 2:9.963s
10. Mika Kallio FIN Marc VDS Racing Team (Kalex) 2:9.999s
11. Dominique Aegerter SWI Technomag carXpert (Suter) 2:10.126s
12. Esteve Rabat SPA Marc VDS Racing Team (Kalex) 2:10.133s
13. Julian Simon SPA Italtrans Racing Team (Kalex) 2:10.196s
14. Luis Salom SPA Paginas Amarillas HP 40 (Kalex) 2:10.294s
15. Sandro Cortese GER Dynavolt Intact GP (Kalex) 2:10.342s
16. Lorenzo Baldassarri ITA Gresini Moto2 (Suter) 2:10.390s
17. Randy Krummenacher SWI Octo IodaRacing Team (Suter) 2:10.487s
18. Jordi Torres SPA Mapfre Aspar Team Moto2 (Suter) 2:10.595s
19. Thomas Luthi SWI Interwetten Paddock Moto2 (Suter) 2:10.626s
20. Xavier Simeon BEL Federal Oil Gresini Moto2 (Suter) 2:10.988s
21. Ricard Cardus SPA Tech 3 (Tech 3) 2:11.074s
22. Riccardo Russo ITA Tasca Racing Moto2 (Suter) 2:11.092s
23. Marcel Schrotter GER Tech 3 (Tech 3) 2:11.135s
24. Louis Rossi FRA SAG Team (Kalex) 2:11.209s
25. Azlan Shah MAL IDEMITSU Honda Team Asia (Kalex) 2:11.660s
26. Anthony West AUS QMMF Racing Team (Speed Up) 2:11.740s
27. Hafizh Syahrin MAL Petronas Raceline Malaysia (Kalex) 2:11.796s
28. Josh Herrin USA AirAsia Caterham (Caterham Suter) 2:12.274s
29. Roman Ramos SPA QMMF Racing Team (Speed Up) 2:12.544s
30. Robin Mulhauser SWI Technomag carXpert (Suter) 2:12.684s
31. Gino Rea GBR AGT REA Racing (Suter) 2:13.750s
32. Thitipong Warokorn THA APH PTT The Pizza SAG (Kalex) 2:14.604s
33. Dakota Mamola BEL Mapfre Aspar Team Moto2 (Suter) 2:14.997s
34. Tetsuta Nagashima JPN Teluru Team JiR Webike (TSR) 2:15.126s
35. Jeremy Mcwilliams GBR Brough Superior Racing (Taylor Made) 2:20.206s

 

 

Założyciel MotoGP.pl - Redaktor Naczelny portalu. Od ponad 10 lat związany ze sportami motorowymi na dwóch i czterech kółkach. Prywatnie zafascynowany motocyklami.

Komentarze: 1

  1. Jeremiasz 11 sekund do lidera? Nieźle, nieźle, Mandy Mamola trzeci od końca, też OK, chyba jednak pójdę na Transformers do kina.

Dodaj komentarz

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
39 zapytań w 0,766 sek