Home / Moto3 / Pierwszy dzień na torze Silverstone klasa Moto3

Pierwszy dzień na torze Silverstone klasa Moto3

danny+kent+grand+prix+wielkiej+brytanii

Najszybszym zawodnikiem podczas pierwszego dnia na torze Silverstone w klasie Moto3 okazał się być Danny Kent. Brytyjczyk podczas drugiego treningu wolnego uzyskał najlepszy rezultat 2:15.572 sekundy.

Podczas pierwszej sesji treningowej na czele tabeli czasów znalazł się Jack Miller z wynikiem 2:16.439.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Wyniki FP2 Moto3 – Grand Prix Wielkiej Brytanii:
1. Danny Kent GBR Red Bull Husqvarna Ajo (Husqvarna) 2:15.572s
2. Niccolò Antonelli ITA Junior Team GO&FUN Moto3 (KTM) 2:15.630s
3. Alex Rins SPA Estrella Galicia 0,0 (Honda) 2:15.634s
4. Isaac Viñales SPA Calvo Team (KTM) 2:15.648s
5. Romano Fenati ITA SKY Racing Team VR46 (KTM) 2:15.788s
6. Alex Marquez SPA Estrella Galicia 0,0 (Honda) 2:15.870s
7. Miguel Oliveira POR Mahindra Racing (Mahindra) 2:15.870s
8. Brad Binder RSA Ambrogio Racing (Mahindra) 2:15.878s
9. John McPhee GBR SaxoPrint-RTG (Honda) 2:15.930s
10. Efren Vazquez SPA SaxoPrint-RTG (Honda) 2:15.986s
11. Enea Bastianini ITA Junior Team GO&FUN Moto3 (KTM) 2:16.048s
12. Alexis Masbou FRA Ongetta-Rivacold (Honda) 2:16.134s
13. Juanfran Guevara SPA Mapfre Aspar Team Moto3 (Kalex-KTM) 2:16.143s
14. Niklas Ajo FIN Avant Tecno Husqvarna Ajo (Husqvarna) 2:16.230s
15. Jakub Kornfeil CZE Calvo Team (KTM) 2:16.353s
16. Jorge Navarro SPA Marc VDS Racing Team (Kalex-KTM) 2:16.409s
17. Karel Hanika CZE Red Bull KTM Ajo (KTM) 2:16.472s
18. Zulfahmi Khairuddin MAL Ongetta-AirAsia (Honda) 2:16.474s
19. Andrea Migno ITA Mahindra Racing (Mahindra) 2:16.554s
20. Francesco Bagnaia ITA SKY Racing Team VR46 (KTM) 2:16.584s
21. Jasper Iwema NED KRP Abbink Racing #N/A 2:16.615s
22. Andrea Locatelli ITA San Carlo Team Italia (Mahindra) 2:16.929s
23. Jack Miller AUS Red Bull KTM Ajo (KTM) 2:17.033s
24. Matteo Ferrari ITA San Carlo Team Italia (Mahindra) 2:17.103s
25. Philipp Oettl GER Interwetten Paddock Moto3 (Kalex-KTM) 2:17.276s
26. Eric Granado BRA Calvo Team (KTM) 2:17.443s
27. Hafiq Azmi MAL SIC-AJO (KTM) 2:17.609s
28. Alessandro Tonucci ITA CIP (Mahindra) 2:17.726s
29. Scott Deroue NED RW Racing GP (Kalex-KTM) 2:18.139s
30. Bryan Schouten NED CIP (Mahindra) 2:18.350s
31. Jules Danilo FRA Ambrogio Racing (Mahindra) 2:18.377s
32. Ana Carrasco SPA RW Racing GP (Kalex-KTM) 2:18.738s
33. Joe Irving GBR Redline Motorcycles/KTM UK (KTM) 2:19.547s
34. Gabriel Ramos VEN Kiefer Racing (Kalex-KTM) 2:19.844s
35. Luca Grünwald GER Kiefer Racing (Kalex-KTM) 2:23.162s

Wyniki FP1 Moto3 – Grand Prix Wielkiej Brytanii:
1. Jack Miller AUS Red Bull KTM Ajo (KTM) 2:16.439s
2. Isaac Viñales SPA Calvo Team (KTM) 2:16.466s
3. Alex Marquez SPA Estrella Galicia 0,0 (Honda) 2:16.517s
4. Alex Rins SPA Estrella Galicia 0,0 (Honda) 2:16.655s
5. Romano Fenati ITA SKY Racing Team VR46 (KTM) 2:16.869s
6. Miguel Oliveira POR Mahindra Racing (Mahindra) 2:17.049s
7. Niccolò Antonelli ITA Junior Team GO&FUN Moto3 (KTM) 2:17.150s
8. Niklas Ajo FIN Avant Tecno Husqvarna Ajo (Husqvarna) 2:17.305s
9. Efren Vazquez SPA SaxoPrint-RTG (Honda) 2:17.306s
10. Enea Bastianini ITA Junior Team GO&FUN Moto3 (KTM) 2:17.365s
11. John McPhee GBR SaxoPrint-RTG (Honda) 2:17.421s
12. Danny Kent GBR Red Bull Husqvarna Ajo (Husqvarna) 2:17.567s
13. Brad Binder RSA Ambrogio Racing (Mahindra) 2:17.621s
14. Philipp Oettl GER Interwetten Paddock Moto3 (Kalex-KTM) 2:17.687s
15. Karel Hanika CZE Red Bull KTM Ajo (KTM) 2:17.845s
16. Alexis Masbou FRA Ongetta-Rivacold (Honda) 2:17.887s
17. Jakub Kornfeil CZE Calvo Team (KTM) 2:17.895s
18. Jasper Iwema NED KRP Abbink Racing #N/A 2:18.095s
19. Alessandro Tonucci ITA CIP (Mahindra) 2:18.100s
20. Andrea Migno ITA Mahindra Racing (Mahindra) 2:18.348s
21. Juanfran Guevara SPA Mapfre Aspar Team Moto3 (Kalex-KTM) 2:18.358s
22. Zulfahmi Khairuddin MAL Ongetta-AirAsia (Honda) 2:18.383s
23. Hafiq Azmi MAL SIC-AJO (KTM) 2:18.466s
24. Matteo Ferrari ITA San Carlo Team Italia (Mahindra) 2:18.648s
25. Andrea Locatelli ITA San Carlo Team Italia (Mahindra) 2:18.854s
26. Francesco Bagnaia ITA SKY Racing Team VR46 (KTM) 2:18.884s
27. Eric Granado BRA Calvo Team (KTM) 2:18.955s
28. Bryan Schouten NED CIP (Mahindra) 2:19.159s
29. Jorge Navarro SPA Marc VDS Racing Team (Kalex-KTM) 2:19.546s
30. Jules Danilo FRA Ambrogio Racing (Mahindra) 2:20.348s
31. Joe Irving GBR Redline Motorcycles/KTM UK (KTM) 2:21.236s
32. Gabriel Ramos VEN Kiefer Racing (Kalex-KTM) 2:21.446s
33. Ana Carrasco SPA RW Racing GP (Kalex-KTM) 2:22.206s
34. Luca Grünwald GER Kiefer Racing (Kalex-KTM) 2:23.093s
Scott Deroue NED RW Racing GP (Kalex-KTM) Brak czasu

 

 

Założyciel MotoGP.pl - Redaktor Naczelny portalu. Od ponad 10 lat związany ze sportami motorowymi na dwóch i czterech kółkach. Prywatnie zafascynowany motocyklami.

Dodaj komentarz

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
81 zapytań w 0,717 sek