Home / Moto3 / Quartararo pełen optymizmu przed GP Francji

Quartararo pełen optymizmu przed GP Francji

fabio.middle

16-letni Fabio Quartararo z niecierpliwością czeka na start przed własną publicznością na torze Le Mans. Wyścig o GP Francji już w najbliższy weekend.

Ogromnie utalentowany zawodnik Estrella Galicia od początku sezonu pokazuje swój wielki talent. Z każdym kolejnym startem osiąga coraz lepsze wyniki, a u siebie w domu będzie niewątpliwie bardzo szybki. W swoim drugim starcie w Mistrzostwach Świata stanął na drugim stopniu podium, a na torze w Jerez wywalczył swoje pierwsze pole position. Francuz jest pełen optymizmu przed zbliżającym się weekendem na torze Le Mans.

Kliknij, aby pominąć reklamy

„Tu jest mój dom Grand Prix. Mimo, że mieszkam w Hiszpanii to jazda dla własnej publiczności jest zawsze czymś wyjątkowym. Na torze Le Mans ścigałem się do tej pory tylko raz, ale dam z siebie wszystko. W pierwszych czterech rundach byliśmy konkurencyjni, więc jestem przekonany, że również tutaj będziemy szybcy, zwłaszcza po dobrej pracy jaką wykonaliśmy tydzień temu podczas testów” – powiedział 16-letni Quartararo.

źródło: motogp.com

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: japan25

Od 15 lat wielki fan mistrzostw świata i nie tylko. Wychowany w czasach zaciętej walki między Rossim i Biaggim.

komentarze 2

  1. Prędzej młody Fabian z Moto3 i Johann Zarco walczący o najwyższe pozycje w Moto2 przyciągną tłumy na Le Mans niż zamykający stawkę Bazooka i di Meglio, który był już narzędziem Dorny w zeszłym roku :D

  2. To, co nie udało się w Jerez, miejmy nadzieje, że uda się w Le Mans. :) Fabio to fachura – ciężko będzie z rutyniarzami na najlepszych sprzętach walczyć o majstra, ale podium generalki będzie wielkim sukcesem. :D

Dodaj komentarz

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
26 zapytań w 0,799 sek