Home / Moto3 / Testy Moto3 w Walencji – podsumowanie

Testy Moto3 w Walencji – podsumowanie

jack+miller+red+bull+ktm+ajo+testy+moto3

Zakończyły się pierwsze w tym sezonie oficjalne testy klas Moto2 i Moto3 na torze w Walencji.

Teraz zawodnicy udadzą się do Jerez, gdzie 18 lutego się rozpoczną kolejne testy, które potrwają trzy dni.

Wyniki testów Moto3 w Walencji (czwartek):

1. Jack Miller AUS Red Bull KTM Ajo (KTM) 1:39.773s
2. Romano Fenati ITA Sky Racing Team by VR46 (KTM) 1:40.008s
3. Juanfran Guevara SPA Mapfre Aspar Team Moto3 (Kalex-KTM) 1:40.112s
4. Niccolo Antonelli ITA Junior Team GO&FUN Moto3 (KTM) 1:40.127s
5. Isaac Viñales SPA Calvo Team (KTM) 1:40.464s
6. Miguel Oliveira POR Mahindra Racing (Mahindra) 1:40.533s
7. Francesco Bagnaia ITA Sky Racing Team by VR46 (KTM) 1:40.610s
8. Philipp Oettl GER Interwetten Paddock Moto3 (Kalex-KTM) 1:40.640s
9. Danny Kent GBR Red Bull Husqvarna Ajo (Husqvarna) 1:40.675s
10. Livio Loi BEL Marc VDS Racing Team (Kalex-KTM) 1:40.675s
11. Eric Granado BRA Calvo Team (KTM) 1:40.694s
12. Alex Rins SPA Estrella Galicia 0.0 (Honda) 1:40.711s
13. Enea Bastianini ITA Junior Team GO&FUN Moto3 (KTM) 1:40.722s
14. Efren Vazquez SPA Saxoprint-RTG (Honda) 1:40.822s
15. Jakub Kornfeil CZE Calvo Team (KTM) 1:40.876s
16. Brad Binder RSA Ambrogio Racing (Mahindra) 1:41.115s
17. John McPhee GBR Saxoprint-RTG (Honda) 1:41.170s
18. Niklas Ajo FIN Avant Tecno Husqvarna Ajo (Husqvarna) 1:41.184s
19. Arthur Sissis AUS Mahindra Racing (Mahindra) 1:41.210s
20. Ana Carrasco SPA RW Racing GP (Kalex-KTM) 1:41.214s
21. Karel Hanika CZE Red Bull KTM Ajo (KTM) 1:41.258s
22. Hafiq Azmi MAL SIC-Ajo (KTM) 1:41.358s
23. Alex Marquez SPA Estrella Galicia 0.0 (Honda) 1:41.480s
24. Alessandro Tonucci ITA CIP Moto3 (Mahindra) 1:41.840s
25. Zulfahmi Khairuddin MAL Ongetta-AirAsia (Honda) 1:41.973s
26. Gabriel Ramos VEN Kiefer Racing (Kalex-KTM) 1:42.183s
27. Bryan Schouten NED CIP Moto3 (Mahindra) 1:42.392s
28. Alexis Masbou FRA Ongetta-Rivacold (Honda) 1:42.404s
29. Jules Danilo FRA Ambrogio Racing (Mahindra) 1:42.545s
30. Luca Grunwald GER Kiefer Racing (Kalex-KTM) 1:42.551s
31. Scott Deroue NED RW Racing GP (Kalex-KTM) 1:43.004s
32. Andrea Locatelli ITA San Carlo Team Italia (Mahindra) 1:43.293s
33. Matteo Ferrari ITA San Carlo Team Italia (Mahindra) 1:43.424s

Kliknij, aby pominąć reklamy

Wyniki Moto3 w Walencji – najlepsze czasy z całych testów:

1. Niccolo Antonelli ITA Junior Team GO&FUN Moto3 (KTM) 1:39.454s
2. Jack Miller AUS Red Bull KTM Ajo (KTM) 1:39.462s
3. Danny Kent GBR Red Bull Husqvarna Ajo (Husqvarna) 1:39.726s
4. Romano Fenati ITA Sky Racing Team by VR46 (KTM) 1:39.885s
5. Isaac Viñales SPA Calvo Team (KTM) 1:40.060s
6. Francesco Bagnaia ITA Sky Racing Team by VR46 (KTM) 1:40.103s
7. Juanfran Guevara SPA Mapfre Aspar Team Moto3 (Kalex-KTM) 1:40.112s
8. Enea Bastianini ITA Junior Team GO&FUN Moto3 (KTM) 1:40.166s
9. Miguel Oliveira POR Mahindra Racing (Mahindra) 1:40.206s
10. Alex Rins SPA Estrella Galicia 0.0 (Honda) 1:40.231s
11. Livio Loi BEL Marc VDS Racing Team (Kalex-KTM) 1:40.394s
12. Arthur Sissis AUS Mahindra Racing (Mahindra) 1:40.409s
13. Jakub Kornfeil CZE Calvo Team (KTM) 1:40.444s
14. Efren Vazquez SPA Saxoprint-RTG (Honda) 1:40.546s
15. Philipp Oettl GER Interwetten Paddock Moto3 (Kalex-KTM) 1:40.601s
16. Alex Marquez SPA Estrella Galicia 0.0 (Honda) 1:40.629s
17. Eric Granado BRA Calvo Team (KTM) 1:40.694s
18. Hafiq Azmi MAL SIC-Ajo (KTM) 1:40.734s
19. Brad Binder RSA Ambrogio Racing (Mahindra) 1:40.965s
20. Niklas Ajo FIN Avant Tecno Husqvarna Ajo (Husqvarna) 1:41.127s
21. John McPhee GBR Saxoprint-RTG (Honda) 1:41.170s
22. Ana Carrasco SPA RW Racing GP (Kalex-KTM) 1:41.214s
23. Karel Hanika CZE Red Bull KTM Ajo (KTM) 1:41.258s
24. Matteo Ferrari ITA San Carlo Team Italia (Mahindra) 1:41.321s
25. Luca Grunwald GER Kiefer Racing (Kalex-KTM) 1:41.542s
26. Gabriel Ramos VEN Kiefer Racing (Kalex-KTM) 1:41.749s
27. Scott Deroue NED RW Racing GP (Kalex-KTM) 1:41.765s
28. Alessandro Tonucci ITA CIP Moto3 (Mahindra) 1:41.840s
29. Jules Danilo FRA Ambrogio Racing (Mahindra) 1:41.962s
30. Zulfahmi Khairuddin MAL Ongetta-AirAsia (Honda) 1:41.973s
31. Andrea Locatelli ITA San Carlo Team Italia (Mahindra) 1:42.043s
32. Bryan Schouten NED CIP Moto3 (Mahindra) 1:42.392s
33. Alexis Masbou FRA Ongetta-Rivacold (Honda) 1:42.404s

Założyciel MotoGP.pl - Redaktor Naczelny portalu. Od ponad 10 lat związany ze sportami motorowymi na dwóch i czterech kółkach. Prywatnie zafascynowany motocyklami.

Dodaj komentarz

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
33 zapytań w 0,815 sek