Home / MotoGP / 1000 dolarów kary dla Casey Stonera

1000 dolarów kary dla Casey Stonera

Zawodnik Honda LCR – Casey Stoner został ukarany grzywną 1000$ za blokowanie Daniela Pedrosy podczas ostatniego okrążenia kwalifikacji.
Hiszpan nie krył oburzenia kiedy na jednym z zakrętów musiał ominąć Australijczyka tracąc tym samym szanse na Zawodnik Honda LCR – Casey Stoner został ukarany grzywną 1000$ za blokowanie Daniela Pedrosy podczas ostatniego okrążenia kwalifikacji.
Hiszpan nie krył oburzenia kiedy na jednym z zakrętów musiał ominąć Australijczyka tracąc tym samym szanse na uzyskanie dobrego czasu kwalifikacji.

„Przyznaję – popełniłem błąd i przeprosiłem Daniego za to, ale uważam, że kara 1000 dolarów jest niesłuszna” – powiedział Stoner. „Wiem co zrobiłem źle – po prostu nie myślałem, że Dani i inni zawodnicy dogonią mnie tak szybko. Nigdy nie byłem karany za złą jazde, a teraz po pierwszym błędzie od razu mnie ukarano.”

„Doceniam to, że Casey przyszedł do mojego garażu przyznać się do błędu i mnie przeprosić, więc wszystko jest już OK” – powiedział Pedrosa.

Daniel Pedrosa startuje jutro z czwartego miejsca, a Stoner z piątego.

źródło: crash.net

AUTOR: Redakcja

Dodaj komentarz

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
80 zapytań w 0,779 sek