Home / MotoGP / Alex Rins może wrócić do ścigania! Pojedzie w Assen TT

Alex Rins może wrócić do ścigania! Pojedzie w Assen TT

Suzuki oficjalnie potwierdziło, że w najbliższym wyścigu MotoGP na torze Assen na fabrycznym motocyklu pojedzie Alex Rins. Debiutujący w tym roku Hiszpan miał kontuzję w treningu przed GP Ameryk. Złamał obojczyk i nadgarstek. Nie było pewne, czy wyleczy się na Assen TT.

Kliknij, aby pominąć reklamy
Rins opuścił w sumie aż pięć wyścigów i na motocykl MotoGP wrócił dopiero tydzień temu, gdy odbywały się testy w Katalonii po wyścigu. W zastępstwie za Rinsa jeździł ostatnio Sylvain Guintoli, Francuz zdobył jednak tylko jeden punkt w trzech wyścigach.

Alex Rins zajmuje 21. pozycję w klasyfikacji generalnej sezonu 2017. Na jego koncie widnieją punkty za dziewiąte miejsce w GP Kataru, które to było debiutem w królewskiej kategorii.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: sdnowy

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL pisze regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
36 zapytań w 0,792 sek