Home / MotoGP / Aprilia RS-GP w przyszłym sezonie także dla IodaRacing?

Aprilia RS-GP w przyszłym sezonie także dla IodaRacing?

deangelis test

Alex De Angelis pomimo ostatnich testów motocykla Aprilia RS-GP na torze Misano najprawdopodobniej będzie musiał zakończyć sezon na dużo słabszym ART.

Niemniej jednak, zespół IodaRacing potwierdził serwisowi Crash.net, że pracują nad tym, żeby zagwarantować De Angelisowi RS-GP 2015 w przyszłym sezonie.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Aprilia w 2016 ma zamiar wypuścić zupełnie nowy prototyp. Oznacza, to, że aktualne motocykle zawodników fabrycznych włoskiego zespołu, które posiadają szybką skrzynie biegów oraz rozrząd pneumatyczny będą w przyszłym roku dostępne dla zespołu satelickiego. Jednoosobowy team Giampiero Sacchiego jest do tej pory jedynym satelickim zespołem włoskiej marki.

De Angelis, który na przestarzałym motocyklu ART punktował dwa razy (Barcelona oraz Silverstone) ma dwuletni kontrakt z zespołem IodaRacing.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: OLORATUJ

Jestem wiernym fanem Doviego oraz Ducati. MotoGP jest moją pasją dość krótko bo od Brna 2014. Aktualnie jestem w trakcie robienia uprawnień na motocykl :)

komentarze 3

  1. Czyli oznaczałoby to raczej, że Ioda zostaje w stawce :)

  2. Mogła Aprilia dać kolejny motocykl dla Iody i posadzić tam Lowesa :)

Dodaj komentarz

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
30 zapytań w 1,440 sek