Home / MotoGP / Australijskie zastępstwo za Alexa de Angelisa na Phillip Island

Australijskie zastępstwo za Alexa de Angelisa na Phillip Island

Damien Cudlin

Damian Cudlin uzupełni stawkę MotoGP w rundzie na torze Phillip Island. Będzie trzecim Australijczykiem, po Jacku Millerze i Anthonym Weście. Cudlin zastąpi kontuzjowanego Alexa de Angelisa w zespole Iodaracing.

31-letni Cudlin ma na koncie sześć startów w MotoGP, większość w 2013 roku w barwach zespołu PBM. „Po pierwsze i najwżaniejsze, życzę Alexowi szybkiego i pełnego powrotu do zdrowia. Dla mnie miłą niespodzianką była oferta zespołu Iodaracing, trochę się wahałem zastępować Alexa w tych okolicznościach, ale kiedy usłyszałem pozytywne wieści na temat powrotu do zdrowia to zgodziłem się. Nie mogę się doczekać ponownej jazdy motocyklem MotoGP!” – powiedział Australijczyk.

Kliknij, aby pominąć reklamy

„Oczywiście nie będzie mi łatwo i nie oczekuję cudów. Chcę tylko wykonać moją pracę dla zespołu -dać im dobre infoemacje zwrotne, pozostać w walce i ukończyć wyścig. Dziękuję Iodaracing za tę szansę. Nie mogę się doczekać.” – dodał.

Źródło: crash.net

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL pisze regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
16 zapytań w 0,731 sek