Home / MotoGP / Avintia jednak z Bazem?

Avintia jednak z Bazem?

baz

Loris Baz ma szanse pozostać w przyszłym roku w MotoGP. Umożliwiłoby mu to przejście do zespołu Avintia Ducati w miejsce swojego rodaka Mike Di Meglio.

Francuski debiutant zalicza imponujący sezon. Mimo problemów finansowych po aresztowaniu właściciela zespołu Giovanniego Cuzari, które spowodowały opuszczenie przez zespół Francuza (Forward-Racing) rundy w Indianapolis Baz jest aktualnie liderem kategorii Open.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Przyszłość zespołu Forward-Racing stoi pod dużym znakiem zapytania. W niedzielę Dorna TV poinformowała, że Baz może dołączyć do zespołu Avintia obok Hectora Barbery w miejsce Mike Di Meglio.

Yonny Hernandez, który stracił swoją pozycje w Pramac Ducati na rzecz Scotta Reddinga był faworytem na miejsce w Avinta Racing. Aktualnie jednak przyszłość Kolumbijczyka jest wiązana z zespołem Aspara.

żródło: crash.net

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: OLORATUJ

Jestem wiernym fanem Doviego oraz Ducati. MotoGP jest moją pasją dość krótko bo od Brna 2014. Aktualnie jestem w trakcie robienia uprawnień na motocykl :)

Komentarze: 1

  1. Baz musi w stawce zostać, bez względu na to, czy Forward, czy Avintia :)

Dodaj komentarz

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
28 zapytań w 0,831 sek