Home / MotoGP / Barros zadebiutuje na nowym motocyklu już w Jerez

Barros zadebiutuje na nowym motocyklu już w Jerez

Alex Barros dostanie szansę przetestowania nowego Ducati GP7 o pojemności 800cc, wyposażonego w opony Bridgestone’a, już podczas nadchodzących treningów w Jerez de la Frontera. Testy rozpoczną się 28 bm. i pAlex Barros dostanie szansę przetestowania nowego Ducati GP7 o pojemności 800cc, wyposażonego w opony Bridgestone’a, już podczas nadchodzących treningów w Jerez de la Frontera. Testy rozpoczną się 28 bm. i potrwają do 30 listopada.

Brazylijczyk jeżdżący w zespole Parmac D’Antin Ducati, na pewno uzyska wiele przydatnych informacji, które podczas zimowej przerwy przydadzą się jego mechanikom w rozwoju nowej maszyny.

”Jestem bardzo szczęśliwy, ponieważ będę jeździł na Ducati GP7 przed planowanymi testami Sepang, które odbędą się dopiero w styczniu,” powiedział Barros. „Możemy zacząć pracę nad podstawowymi ustawieniami naszej maszyny i w ten sposób nie będziemy mięli żadnych opóźnień związanych z rozwojem motocykla w stosunku do innych drużyn. W nowej ekipie czuję się bardzo dobrze i jestem pewien, że dalej będziemy kontynuować współpracę przy takiej atmosferze. Ostatecznie pragnę podziękować Ducati za przyśpieszenie dostarczenia motocykla dla naszego teamu, znacznie szybciej niż się tego spodziewaliśmy!”

PRAMAC D’ANTIN

AUTOR: Redakcja

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
21 zapytań w 0,679 sek