Home / MotoGP / Będzie gra z Valentino Rossim w roli głównej

Będzie gra z Valentino Rossim w roli głównej

Valentino Rossi

W przyszłym roku wypuszczona zostanie gra z Valentino Rossim w roli głównej – producentem jest firma Milestone, dla której gra nie powinna być niczym nowym: posiada ona bowiem obecnie prawa do zarówno MotoGP jak i rajdów WRC.

Milestone wypuściło już na rynek 3 gry z corocznego cyklu MotoGP. Od kilku lat produkuje również gry z cyklu WRC, a w przyszłym roku dodatkowo pojawi się tytuł Sebastien Loeb Rally Evo. Podobny zabieg czyni więc z najbardziej medialnym motocyklistą – Valentino Rossim.

Kliknij, aby pominąć reklamy

W grze będzie można wcielić się w dowolnego z zawodników cyklu MotoGP, jak i samego Valentino Rossiego. Poza trybem kariery w MotoGP od najmłodszych lat, dostępne będą dodatkowe atrakcje, jak rajdy samochodowe (Valentino Rossi jest ich wielkim fanem i uczestnikiem m.in. kilku rund WRC i corocznie Monza Rally Show), oraz zawody na moto ranczu.

Gra ma pojawić się na rynku w czerwcu 2016 roku. Będzie dostępna na PS4, Xbox One oraz na komputery PC. Rozrywka będzie dostępna przez internet jak i offline.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL pisze regularnie od 2009 roku.

komentarzy 11

  1. Szkoda że to właśnie Milestone będzie robiło ten tytuł. Bo mówiąc szczerze, ostatnie odsłony Motogp ich autorstwa, są bardzo dalekie od miana dobrej gry.

  2. Ciekawe czy dodadzą Rossiemu skilla „Kung-fu Kick” :D

  3. Nada się na nagrodę w przyszłorocznej lidze typerów ;-)

  4. Moim zdaniem stare GP500 było i jest najlepsze.

Dodaj komentarz

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
30 zapytań w 1,047 sek