Home / MotoGP / Bradley Smith z radami od Cala Crutchlowa

Bradley Smith z radami od Cala Crutchlowa

Swój pierwszy kontakt z motocyklem klasy MotoGP Bradley Smith zakończył z czasem gorszym o 2.2 sekundy od najszybszego Daniego Pedrosy. Brytyjczyk może liczyć na wsparcie swojego rodaka i partnera zespołowego z Tech 3 Yamahy – Cala Crutchlowa. Smith miał okazję pojeździć nowym dla siebie motocyklem w bardzo różnych warunkach. Ostatecznie wykręcił jedenasty czas.

„To fantastyczny moment w mojej karierze, świetnie jest móc w końcu przetestować Yamahę YZR-M1 zespołu Monster Tech 3. Wczoraj byliśmy rozczarowani pogodą, która uniemożliwiała nam jazdę, ale dzisiaj wszystko zmieniło się na lepsze, ponieważ mogłem być na torze i w mokrych, i w suchych warunkach. To znakomicie wpłynie na moje doświadczenie. Oczywiście motocykl jest zupełnie inny od tego, czym jeździłem wcześniej. To niewiarygodna maszyna. Moc jest niesamowita. Kiedy pierwszy raz odkręciłem manetkę na prostej, po prostu się uśmiechnąłem. Poziom technologii jest zachwycający, ale byłem też w stanie z każdym kolejnym przejazdem poprawiać moje czasy. Opuszczam tor usatysfakcjonowany moimi osiągami i pewny swojego potencjału.” – powiedział debiutant Tech 3 Yamahy.

„Cal Crutchlow śledził moją jazdę przez kilka okrążeń i dał mi kilka porad, bardzo to doceniam. Cal miał fantastyczny sezon. Wiem, że mogę się od niego wiele nauczyć. Udaję się na zimową przerwę wiedząc, jaką pracę muszę wykonać w przyszłości. Dobrze, że przed nami jeszcze tyle testów.” – zakończył Bradley Smith.

AUTOR: sd

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOSP.PL pisze regularnie od 2009 roku.

Komentarze: 1

  1. też jestem ciekaw jak mu będzie szło w 2013

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
16 zapytań w 0,898 sek