Home / MotoGP / Bradley Smith zawodnikiem KTM!

Bradley Smith zawodnikiem KTM!

Bradley Smith

Aktualny reprezentant Tech 3 Yamahy – Bradley Smith – podpisał dwuletnią umowę z zespołem KTM, który w przyszłym roku dołączy do stawki MotoGP. Smith kilka dni temu zapowiadał, że obecny rok jest jego ostatnim w Tech 3. Kolejnym krokiem miały być starty dla fabrycznej stajni.

Smith będzie zawodnikiem KTM w sezonach 2017-2018. Nie wiadomo, kto będzie jego partnerem zespołowym. Funkcje testowe pełnią obecnie Randy de Puniet oraz Mika Kallio.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Bradley Smith jedzie w tym roku swój czwarty sezon w MotoGP i zespole Tech 3. W ubiegłym roku był najlepszym z zawodników satelickich. Raz stał na podium, punktował w każdym wyścigu.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL pisze regularnie od 2009 roku.

komentarze 3

  1. W sumie dobrze że ucieka z Yamahy, która nie zwracała na niego uwagi, do KTMa który z kolei potrzebuje solidnych kierowców.

    A na drugiego kierowcę niech KTM weźmie Luthiego.

Dodaj komentarz

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
24 zapytań w 1,521 sek