Home / MotoGP / Commercialbank nowym sponsorem GP Kataru

Commercialbank nowym sponsorem GP Kataru

Grand Prix Kataru już po raz trzeci będzie gościć serię MotoGP. Podczas specjalnej prezentacji w Doha Commercialbank, jeden z wiodących banków w Katarze, potwierdził swój sponsoring wyścigów, który ma trwać przez następne trzy lata.
Commercialbank został utworzGrand Prix Kataru już po raz trzeci będzie gościć serię MotoGP. Podczas specjalnej prezentacji w Doha Commercialbank, jeden z wiodących banków w Katarze, potwierdził swój sponsoring wyścigów, który ma trwać przez następne trzy lata.
Commercialbank został utworzony w 1975 roku jako pierwsza taka prywatna instytucja. Aż do dzisiaj bank ten urósł zajmując się sprawami korporacji oraz pojedynczymi klientami i tym samym stał się jednym z najważniejszych banków w kraju.

Jako oddany poplecznik wspólnoty Kataru, Commercialbank doszedł do porozumienia z właścicielami praw do Mistrzostw Świata MotoGP tj. Dorna Sports i stał się głównym sponsorem rundy w Katarze tym samym zyskując wszystkie prawa i korzyści kreując wizerunek MotoGP Kataru przed publicznością na całym świecie.

Mohammed Mandani wysłannik Commercialbank powiedział: “Stanie się tytułowym sponsorem Grand Prix Kataru jest wielkim zaszczytem dla nas wszystkich i pomoże w kreowaniu światowej reputacji jako ekonomiczna jak i sportowa potęga w Zatoce.”

Tymczasem prezydent Qatar Motor and Motorcycle Federation – Nasser bin Khalifa Al Attiya powiedział: ” Od startu w 2004 roku status MotoGP w Katarze rośnie. Commercialbank, wiodący bank w Katarze, pozwoli nam na podniesienie tego widowiska na poziom światowy.”

Druga runda Mistrzostw Świata MotoGP będzie znana jako Commercialbak Grand Prix Kataru. Wyścig będzie miał miejsce na Międzynarodowym Torze w Losail, parę mil na północ od Doha tj. stolicy Kataru i tradycyjnie wyścigi są planowane na sobotę 8 Kwietnia.

AUTOR: Redakcja

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
61 zapytań w 0,802 sek