Home / MotoGP / Crutchlow: Na motocyklu noga nie sprawia problemów

Crutchlow: Na motocyklu noga nie sprawia problemów

Po trzymiesięcznej przerwie spowodowanej poważną kontuzją kostki, jakiej nabawił się podczas GP Australii, zawodnik LCR Honda CASTROL Cal Crutchlow wrócił do jazdy w MotoGP przy okazji testów w Malezji. Ostatniego dnia prób, Cal skupił się na testowaniu części od HRC do nowej Hondy RC213V – a więc tego samego motocykla, którym będzie jeździł w nadchodzącym sezonie.

I chociaż na swoim najszybszym okrążeniu (na najbardziej miękkiej oponie) Crutchlow upadł, to i tak uplasował się na szóstym miejscu w tabeli wyników.

Kliknij, aby pominąć reklamy

#35 Cal Crutchlow – 6. miejsce (1’58.780, okrążenie 17 z 61: “Jestem zadowolony na koniec trzeciego dnia, nie tylko z powodu tego, jak potoczyły się te testy, ale że już się skończyły! Na koniec kostka trochę mnie bolała, spuchła I było mi gorąco. Czuję jednak, że jestem w dobrej formie, a na motocyklu kostka nie sprawia problemów – gorzej jest, kiedy z niego zejdę.”

„Ostatniego dnia nie robiliśmy dłuższych przejazdów, bo nie musieliśmy – testowaliśmy raczej różne rzeczy, aniżeli sprawdzaliśmy tempo wyścigowe. Ale byłem zadowolony z rytmu, jaki prezentowałem. Na zużytych oponach jesteśmy całkiem szybcy i uzyskujemy równe czasy okrążeń, co jest dobre. Dobrze, że już niedługo jedziemy do Kataru – tym bardziej po mojej trzymiesięcznej przerwie od ścigania”.

Źródło: inf. prasowa

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL pisze regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
21 zapytań w 0,721 sek