Home / MotoGP / Crutchlow zbiera cenne informacje, Nakagami się poprawia

Crutchlow zbiera cenne informacje, Nakagami się poprawia

Zawodnik LCR Honda CASTROL Cal Crutchlow był zadowolony po udanych, dwudniowych testach na torze w Jerez. 32-latek w czwartek przejechał 79 okrążeń obiektu, na którym niedawno wymieniono nawierzchnię. Pod nieobecność fabrycznego duetu HRC, Marka Marqueza i Daniego Pedrosy, Crutchlow zebrał kolejne cenne dane o nowym motocyklu Hondy na rok 2018.

#35 Cal Crutchlow – 2. miejsce (1’37.818): „To był trudny i wymagający dzień, ale zebraliśmy sporo cennych informacji dla Hondy o nowym prototypie motocykla. Teraz czekamy, co inżynierowie przywiozą w 2018 roku. Jesteśmy zadowoleni z tych testów, bo wiemy, jak ważne były. Honda i HRC mocno nam pomagały i wraz z teamem ciężko pracowali przez te dwa dni. Musimy kontynuować wspólną pracę podczas zimowej przerwy, chociaż teraz nadszedł czas na odpoczynek”.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Z kolei zawodnik teamu LCR Honda IDEMITSU Takaaki Nakagami zaliczył udane dwudniowe testy na torze w Jerez, gdzie nadal uczył się nowego motocykla MotoGP. Nakagami w czwartek przejechał 60 okrążeń i poprawiał się przez cały dzień, a swój najlepszy wynik uzyskał na przedostatnim okrążeniu.

#30 Takaaki Nakagami – 12. miejsce (1’38.992): „To były dla nas bardzo udane dwa dni testów. Z każdym dniem poprawiamy się, i tak jak w Walencji, z każdym wyjazdem na tor poprawialiśmy ustawienia i rezultaty. Zwłaszcza drugiego dnia udało się notować równiejsze czasy”.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Źródło: inf. prasowa

Czy Takaaki Nakagami dobrze poradzi sobie w MotoGP w 2018 roku?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL pisze regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
22 zapytań w 0,819 sek