Home / MotoGP / Ducati w natarciu

Ducati w natarciu

Ducati po raz pierwszy przewodzi w klasyfikacji konstruktorów. Po niedzielnym wyścigu w Jerez wygranym przez Lorisa Capirrosiego, włoski producent wskoczył na pierwsze miejsce. Od debiuty w 2003 roku ekipa Borgo Panigalego powoli dążyła do tego by pokDucati po raz pierwszy przewodzi w klasyfikacji konstruktorów. Po niedzielnym wyścigu w Jerez wygranym przez Lorisa Capirrosiego, włoski producent wskoczył na pierwsze miejsce. Od debiuty w 2003 roku ekipa Borgo Panigalego powoli dążyła do tego by pokonać japońskich konstruktorów i jak się okazało póki co udaje im się to, z godnym podziwu rezultatem.

Oczywiście to tylko pierwsza runda, jednak dająca dużo do myślenia. Co by było gdyby Sete nie miał problemów z elektroniką? Ekipa pokazała swoją dominację już w przedsezonowych testach. Kombinacja Desmosedic GP06, opon Bridgestona i dwóch niezwykle doświadczonych zawodników jakimi są Capirossi i Gibernau może dać piorunujący efekt w całym sezonie.

Pozostaje nam tylko czekać na dalsze wyniki i trzymać kciuki za jedynego konstruktora z Europy.

Źródło: www.motogp.com

AUTOR: Redakcja

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
15 zapytań w 0,651 sek