Home / MotoGP / Fortuna Honda: Gotowi na ostatnie dobre zagranie

Fortuna Honda: Gotowi na ostatnie dobre zagranie

Po ekscytującym zwycięstwie w Australijskim Grand Prix i podium w Motegi, wróciły szanse na tytuł mistrzowski dla Marco Melandriego. Obecnie w klasyfikacji jest trzeci z 209 pkt, czyli 27 pkt za liderem Nicky Haydenem. Kierowca Fortuna Honda ma jeszcze dwa Po ekscytującym zwycięstwie w Australijskim Grand Prix i podium w Motegi, wróciły szanse na tytuł mistrzowski dla Marco Melandriego. Obecnie w klasyfikacji jest trzeci z 209 pkt, czyli 27 pkt za liderem Nicky Haydenem. Kierowca Fortuna Honda ma jeszcze dwa wyścigi, aby wprawić słowa w czyn i walczyć o mistrzostwo klasy MotoGP.

Jest to bardzo trudne dla niego zadanie, ale możliwe do wykonania dla 24-letniego kierowcy, który niedawno pokazał jakie są jego możliwości w wyścigach, który ten sezon przeszedł jako jeden ze zwycięzców, gotowy na każde poświęcenie i walkę na torze.

Dzięki przedłużonemu kontraktowi z Honda Gresini na następny sezon roku 2007 Marco Melandri będzie startował w kolejnych dwóch wyścigach z wielką motywacją. Melandri bardzo cieszy się z takiego obrotu spraw i dalszej współpracy z teamem, który rozwija jego umiejętności i możliwości pracy.

Estoril i Walencja obiecują przynieść sporą dawkę emocji na koniec tego sezonu — dwa wyścigi, z których do końca nie będzie wiadomo kto zostanie mistrzem świata klasy MotoGP. Fortuna Honda jest gotowa by stawić czoła wszystkim zawodnikom na koniec sezonu i sprawić by Marco Melandri poczuł zwycięstwo, będą robić wszystko by mógł osiągnąć swój cel. A nade wszystko sukcesem będzie to co do tej pory osiągnęli razem z Marco. Zatem można powiedzieć, że kolejny sezon w tym teamie zapowiada się bardzo interesująco z wynikającej współpracy.

Fortuna Honda

Zdjęcie: www.crash.net

AUTOR: Redakcja

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
17 zapytań w 0,833 sek