Home / MotoGP / Fotka dnia: Teatr bez pierwszoplanowego aktora

Fotka dnia: Teatr bez pierwszoplanowego aktora

Po raz pierwszy od 2010 roku wyścig MotoGP odbędzie się od Valentino Rossiego. Absencja zawodnika Yamahy przypadła akurat na jedną z domowych rund – GP San Marino. Japoński zespół wspiera swojego motocyklistę w powrocie do zdrowia. Życzenia jak najszybszego powrotu ślą także fani włoskiego zawodnika.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Yamaha wstawiła dziś do garażu motocykl, którym powinien pojechać Valentino Rossi. W pustym garażu stanęła także ścianka, na której znalazły się niektóre z życzeń internautów, jakie otrzymał #46 w mediach społecznościowych. W czwartkowym wywiadzie Valentino Rossi powiedział, że zrobi wszystko, aby zdążyć z powrotem na GP Japonii.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: sdnowy

Fan sportów motorowych każdego rodzaju – w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL pisze regularnie od 2009 roku.

komentarze 3

  1. Nie rozumiem co się wczoraj stało !!??
    Przecież jeżeli nie pierwszoplanowy aktor jest niedysponowany to przedstawienie nie powinno się odbyć ! To skandal że ktoś pozwolił na to aby ten cyrk się odbył bez głównodowodzącego i dyktującego warunki.
    No chyba że, sam pierwszoplanowy prezes wydał przyzwolenie aby odbyła się ta farsa żeby w domowym zaciszu pooglądać jak małpki z jego cyrku biją się o okruchy z jego wielkopańskiego stołu?

  2. Nie wydaje się żeby dla tych 90tys na trybunach był to aż tak astronomiczny kłopot… IMPONUJĄCA żółta trybuna dla marqueza i ducatii nie wyglądała tez jakby jakoś specjalnie brakowało im tego wielkiego nieobecnego – life is brutal, skoro wszyscy uważają że VR nie przesadza z treningami enduro (pomimo DRUGIEGO takiego wypadku tylko w tym sezonie) to chyba trzeba to przyjąć za naturalne że może go czasem nie być…

Dodaj komentarz

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
31 zapytań w 0,859 sek