Home / MotoGP / Fotka dnia: W Katarze nigdy nie ma burzy?

Fotka dnia: W Katarze nigdy nie ma burzy?

Tylko raz w historii MotoGP w Katarze zdarzyło się, że wyścig królewskiej kategorii musiał zostać przełożony z powodu opadów deszczu. W tym roku jednak pogoda znów jest bardzo niepewna, na zaledwie nieco ponad 3 doby przed rozpoczęciem nowego sezonu.

Testy Moto2 i Moto3 były już zakłócane przez deszcz pierwszego dnia. Trzeci dzień testów także zakończył się „szaleństwami” aury – takie oto zdjęcie wykonano nad katarskim obiektem wyścigowym.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Kliknij, aby pominąć reklamy

Przypominamy, że w tym roku nieco zmieniły się przepisy dotyczące wyścigów w Katarze. Jeśli będzie padało, nie będzie to przeszkodą w rozegraniu wyścigu MotoGP. Decyzję tę podjęto po testach oświetlenia i refleksów świetlnych na mokrej nawierzchni. Nie dotyczy to jednak kategorii Moto2 i Moto3.

 

AUTOR: sdnowy

Fan sportów motorowych każdego rodzaju – w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL pisze regularnie od 2009 roku.

komentarzy 17

 1. Cholera jak ja tego nie cierpię – nie dość że wyścig przy sztucznym świetle to jeszcze może być mokro – brrr, nie cierpię takich wyścigów – wtedy rządzi przypadek, oglądanie jest nudne (oczywiście dla mnie), emocji – zero :-((((

 2. @Kasia_Kowalska – dozgonna fanka Valentino Rossiego !!!
  Kasia, przecież ten dopisek o dozgonności, jest zbędny i tak oczywisty jak drugi człon Twojego nicku, tzn, zrobiłaś coś takiego:

  Kasia_Kowalska – Kowalska

  ;)

 3. Musiałam zrobić taki dopisek. To coś w rodzaju powiewania flagą podczas meczów kadry narodowej :-)) Wszyscy, absolutnie wszyscy muszą wiedzieć dla kogo bije me kibolskie serce :-))

  PS. Lukasso gdzie się tak wyświetla „Kasia_Kowalska-Kowalska” ? U mnie na profilu wyświetla się tak: „Kasia_Kowalska – dozgonna fanka Valentino Rossiego !!! „

 4. Faktycznie, sprawdzając prognozę pogody to dużo wskazuje na to, że deszczyk popada albo nawet lunie i to nie w jeden dzień tylko od czw do niedzieli. Jak spadnie deszcz to na pewno będziemy świadkami wielkich emocji, już nie mogę się doczekać.

 5. Kasia tylko potwierdza, że kobiety mają nierówno pod sufitem :)

 6. „Przypominamy, że w tym roku nieco zmieniły się przepisy dotyczące wyścigów w Katarze. Jeśli będzie padało, nie będzie to przeszkodą w rozegraniu wyścigu MotoGP. Decyzję tę podjęto po testach oświetlenia i refleksów świetlnych na mokrej nawierzchni. Nie dotyczy to jednak kategorii Moto2 i Moto3.”
  Zaraz, zaraz – nie dotyczy to klas Moto2 i Moto3? Myślałem, że to tylko jakaś wpadka Dunlopa, że nie wzięli deszczówek na testy w Katarze, a oznacza to, że nie wezmą ich także na najbliższy weekend? No i przede wszystkim czemu, skoro Michelin może? :)

Dodaj komentarz

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
61 zapytań w 0,992 sek