Home / MotoGP / Górska prezentacja Avintia Racing z nowym sponsorem

Górska prezentacja Avintia Racing z nowym sponsorem

W górskim terenie Andory zaprezentowano oficjalnie przed sezonem 2017 zespół Avintia Ducati. Hiszpańska ekipa otrzymała na ten rok sponsora tytularnego – firmę ubezpieczeniową Reale Seguros. Na prezentacji był także krótki pokaz stuntu motocyklowego – kontuzjowanego Hectora Barberę, w jego kombinezonie, zastąpił Emilio Zamora.

Kliknij, aby pominąć reklamy

W 2017 roku zespół Avintia Racing będzie dysponować dwoma różnymi typami motocykla. Barbera będzie jeździł modelem GP16 z zeszłego roku, natomiast Loris Baz otrzyma starsze GP15. Czołowym zawodnikiem stajni jest oczywiście Hiszpan, który w zeszłym roku otrzymał nawet możliwość występu w barwach fabrycznej ekipy Ducati w zastępstwie za Andreę Iannone.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Czy Loris Baz - po przeciętnym sezonie 2016 - powinien dalej być zawodnikiem Avintia Racing?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL pisze regularnie od 2009 roku.

komentarze 2

  1. Ten motocykl na zdjęciu to chyba nie jest zaden z prototypów GP 15-16? Inne „owiewki”(wiadomo bez skrzydełek), wydech, zbiornik paliwa i „zadupek”. Mozliwe ze az tak Avintia zmieniła pakiet Aero czy to po prostu inne moto malowane w barwy Grand Prix, pokazane na potrzeby promocji?

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
70 zapytań w 0,937 sek