Home / MotoGP / Hector Barbera nie jedzie na testy na Losail!

Hector Barbera nie jedzie na testy na Losail!

Zawodnik zespołu Avintia Ducati Hector Barbera jest zmuszony opuścić ostatnie przedsezonowe testy MotoGP, które odbędą się w tym tygodniu. Hiszpan – przypominamy – w Walencji tydzień temu złamał obojczyk i musiał przejść zabieg operacyjny wszczepienia metalowej płytki, łączącej kości. Początkowo sądzono, że może zdąży wyleczyć się na testy, ale wykluczono taką opcję.

Kliknij, aby pominąć reklamy

„Kontuzja pojawiła się w najgorszym dla nas momencie. Nie będę mógł pojechać na kolejne testy w Katarze. Nie ma sensu podejmować ryzyka przed pierwszym wyścigiem. Najlepsza decyzja to pozostanie w domu i ciężka praca, by być w pełni sił na pierwszy wyścig.” – powiedział Barbera.

„Szczerze mówiąc, po tych wszysykich problemach, jakie mieliśmy na dwóch pierwszych testach, ta kontuzja to dla nas duży problem, ale musimy myśleć pozytywnie: zanim rozpoczną się mistrzostwa, zdołał się zupełnie wyleczyć.” – dodał.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Źródło: motorsport.com

Czy Hector Barbera stanie na podium w sezonie 2017?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL pisze regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
21 zapytań w 0,736 sek