Home / MotoGP / Hofmann za Gibernau

Hofmann za Gibernau

Zespół Pramac d’Antin ogłosił, że podczas nadchodzącej Grand Prix Holandii Alex Hofmann zastąpi kontuzjowanego Sete Gibernau. Hiszpan w skutek tragicznego karambolu jaki miał miejsce podczas GP Katalonii odniósł obrażenia które wykluczą go z następnZespół Pramac d’Antin ogłosił, że podczas nadchodzącej Grand Prix Holandii Alex Hofmann zastąpi kontuzjowanego Sete Gibernau. Hiszpan w skutek tragicznego karambolu jaki miał miejsce podczas GP Katalonii odniósł obrażenia które wykluczą go z następnych dwóch wyścigów. Kierowcą, który zajmie miejsce Hofmanna będzie Ivan Silva, jeżdżący w Mistrzostwach Hiszpanii.

Alex Hofmann:
”Jestem bardzo szczęśliwy. Okazja pojechania na fabrycznym motocyklu Ducati Desmosedici jest niesamowita i obiecuję dać z siebie 100%. Znam ten motocykl bardzo dobrze i co więcej do momentu zeszłorocznego wyścigu o GP Walencji pracowałem nad rozwojem opon Bridgestone używanych do tej maszyny. Jestem bardzo zmotywowany i w wyścigu w Assen zamierzam osiągnąć sukces. W dzisiejszych czasach takie porozumienie nie zdarza się często, dlatego bardzo chciałbym podziękować: Ducati, Pramac, Luisowi d’Antin i Paolo Campinoti za ich zaufanie do mnie. Mimo wszystko życzę Sete Gibernau rychłego powrotu do zdrowia najszybciej jak to tylko możliwe.”

Pramac d’Antin

zdjęcie: www.crash.net

AUTOR: Redakcja

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
105 zapytań w 0,762 sek