Home / MotoGP / Iannone i Rins dobrze przepracowali zimę

Iannone i Rins dobrze przepracowali zimę

Zespół Suzuki przybył do Kataru w świetnych nastrojach – przedsezonowe testy dają nadzieję na dużo lepsze niż rok temu wyniki. Zarówno Andrea Iannone jak i Alex Rins podkreślają dobrze przepracowany okres testów przedsezonowych i świetnie przygotowany motocykl. Pierwszy wyścig sezonu rozpocznie się w niedzielę o 17:00.

Andrea Iannone: „Jestem zadowolony, że w końcu rozpoczynamy sezon, testy były bardzo długie i chcę już wskoczyć na motocykl w „trybie wyścigowym”. Zima była dla mnie pozytywna, mogłem intensywnie popracować nad moją kondycją fizyczną, ale także i motocykl dostał znaczące poprawki. W ostatnich testach tu w Katarze czułem się pozytywnie, wciąż mamy kilka rzeczy które możemy poprawić. Zajmie nam to trochę czasu podczas wczesnych sesji w trakcie weekendu. Ale baza jest dobra i to bardzo ważna sprawa.”

Kliknij, aby pominąć reklamy

Alex Rins: „Wreszcie mieliśmy normalny okres przedsezonowy. Popracowałem nad kondycją fizyczną i czułem się we wszystkich testach bardzo dobrze. W Japonii zespół wykonał świetną pracę i motocykl przygotowany jest świetnie. My byliśmy w dobrej formie, pracując dzień po dniu i skupiając się na zdobyciu dobrych bazowych ustawień pod kątem sezonu. Jestem całkiem pewny siebie i czuję się gotowy do pierwszego wyścigu w Katarze.”

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL pisze regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
17 zapytań w 0,721 sek