Home / MotoGP / Iannone kontuzjowany po testach na Mugello

Iannone kontuzjowany po testach na Mugello

Andrea Iannone

Zawodnik fabrycznego teamu Ducati doznał kontuzji ramienia podczas testów na włoskim torze Mugello. Andrea Iannone zaliczył aż dwa upadki w trakcie dwudniowych testów we Włoszech.

Według informacji, które pojawiły się w prasie, zawodnik zwichnął ramię. Włoch jest w tej chwili pod obserwacją lekarzy, którzy mają ocenić stan zdrowia #29 na kilka dni przed kolejną rundą MotoGP. Jak na razie kontuzja nie wygląda najgorzej i najprawdopodobniej w najbliższym Grand Prix Francji na torze Le Mans zobaczymy zespół z Bolonii w komplecie.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Włoch zajmuje obecnie piąte miejsce w klasyfikacji generalnej. Do czwartego Marca Marqueza traci zaledwie 6 punktów. Czekamy na dalsze oficjalne informacje dotyczące stanu zdrowia Iannone.

Przed chwilą na oficjalnym profilu zawodnika pojawiło się zdjęcie z dość optymistycznym podpisem, w którym 25-latek poinformował swoich fanów, że proces rekonwalescencji już się zaczął. Trzymamy kciuki!

Iannone Andrea

Źródło: motogp.com, fot. Ducati, andreaiannone29

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: iwka

Fanka MotoGP i germanistka. Lubuje się w japońskich motocyklach, choć ślepa miłość podstępnie prowadzi ją do tych włoskich. Z portalem związana od 2015 roku.

Dodaj komentarz

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
18 zapytań w 0,743 sek