Home / MotoGP / Iannone: Mam nadzieję, że znów powalczymy

Iannone: Mam nadzieję, że znów powalczymy

Włoski zawodnik Andrea Iannone dotarł na tor w Assen z dużą pewnością siebie po pozytywnie zakończonym teście w Barcelonie. GP Katalonii nie potoczyło się po myśli reprezentanta zespołu Suzuki Ecstar, i wrócił on do domu bez punktów.

W dniu testów, na torze w Barcelonie, poszło mu o wiele lepiej, co dodało mu odwagi. Pewien swoich umiejętności i tego, że motocykl dostosuje się do toru w Assen, Iannone nie obawia się wyścigu Assen TT.

Kliknij, aby pominąć reklamy

„Przybywam do Holandii z większą pewnością siebie, po teście w Katalonii. Musieliśmy wykryć i zrozumieć pewne niedoskonałości. Pozwoli to nam na wyeliminowanie ich. Tor TT wydaje się odpowiedni dla naszej maszyny. Jest tam mało trudnych miejsc hamowania, a zakręty umożliwiają nadrobienie strat w prędkości.” – powiedział Iannone.

Myślę, że zwinność i zdolność do nagłej zmiany kierunku jazdy są jednymi z wielu mocnych stron naszego motocykla. Mam nadzieję, że powrócimy do walki o podium.” – dodał Włoch.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL pisze regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
15 zapytań w 0,656 sek