Home / MotoGP / Javier Alonso odchodzi z Komisji Wyścigowej

Javier Alonso odchodzi z Komisji Wyścigowej

Javier Alosno

Szefowie MotoGP potwierdzili kilka dni temu, że dyrektor zarządzający poszczególnymi rundami grand prix – Javier Alonso – nie będzie dalej pełnił swojej funkcji. GP Walencji było jego ostatnim w takiej roli. Była to jedna z najważniejszych osób, zajmująca się przebiegiem wyścigów MotoGP.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Alonso współpracował z firmą Dorna od 1992 roku. „Możemy potwierdzić, że Javier Alonso nie pracuje już dla Dorny. W kolejnych dniach poinformujemy o nowej strukturze zarówno w Dornie jak i w Komisji Wyścigowej.” – powiedział Ignacio Sagnier, szef komunikacji.

Źródło: motogp.com

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL pisze regularnie od 2009 roku.

komentarze 2

  1. Nie wiem, czy to dobrze, czy źle, ale jeśli zarządzał kalendarzem, to przydałby się ktoś, kto wprowadziłby „małą rewolucję” :)

  2. Trochę chyba niespodzianka, że odchodzi. Niedawno przecież go do WSBK oddelegowali.

    Był chyba najwierniejszym pucybutem Ezpelety, no, przynajmniej TOP 3.

Dodaj komentarz

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
51 zapytań w 0,793 sek