Tak można w skrócie podsumować starty zawodników z WSM Racing Team.
Poprawialiśmy czasy i dojeżdżaliśmy do mety mimo, że gleb nie brakowało.

Tak można w skrócie podsumować starty zawodników z
WSM Racing Team.

Jednak nie było ich tak dużo jak podczas I rundy.
Tradycyjnie zgruzował motocykl Krzysiek Troszczyński #27 podczas treningów klasy Superstock 600. Niestety sprzęt nadawał się już tylko to gruntownego remontu w warsztacie. Podobnie podczas kwalifikacji Rookie 1000 wyglebił Radek Januszko #60, który podczas I eliminacji wywalczył najwyższe miejsce na podium. Tym razem po efektownej glebie nie miał już czym jechać. Ogromnego pecha miał też nasz drugi zawodnik jadący w tej klasie — Marcin Adamczewski #88. Podczas kwalifikacji uzyskując dobre czasy rzędu 1,45 miał wywrotkę. Motor został reanimowany i przygotowany do wyścigu. Jednak tuż przed rozpoczęciem procedury startowej odmówił posłuszeństwa akumulator. Brakło czasu na przekładkę i niestety Marcin nie wystartował. Szkoda, bo na I eliminacji był 3, a czasy jakie uzyskiwał na treningach podczas tej rundy, wskazywały na to, że ma ochotę walczyć o następne miejsce na podium.
Reszta wystartowała już w wyścigach i z większymi lub mniejszymi problemami dojechała do mety.

W klasie Rookie 600 startował Łukasz Sacha #11 który wykręcił 1,50 i przyjechał ostatecznie na 9 miejscu. Chłopak ma duży Progress i będą z niego ludzie. Zadowolony był też z siebie Michał Bożałek #46, który tym razem ukończył wyścig z czasem 1,54 i zajął 13 miejsce.
Jednak udało nam się wywalczyć miejsce na podium w klasie Rookie 600. Trzecie miejsce przywiózł Paweł Isański #44, zawodnik WSM startujący w barwach GNIOTPOL Racing Team. Podczas wyścigu regularnie kręcił czas 1,46 i jest to jego nowy rekord życiowy.

W klasie Rookie 1000 blisko podium był Daniel Kuchnia. Po groźnie wyglądającym wypadku w I rundzie jechał teraz ostrożnie. Uzyskał czas 1,44 i zajął 4 miejsce. W klasie tej dobrze sobie również radził Arek Michalski #55, który również poprawił swój czas na 1,48 i na mecie zameldował się na 8 pozycji. Nasz kolejny zawodnik Sławek Chmura #77 miał nieprzyjemny upadek podczas II kwalifikacji i wystartował mocno poobijany. Jednak podjął rywalizacje i uzyskując czas 1,48 przyjechał na 11 miejscu.
Dzielnie walczył również nasz najmłodszy zawodnik w klasie GS 500 — Sebastian Pazderski #166, który również otarł się o podium zajmując 4 miejsce.
W klasie Pretendent jedyny nasz zawodnik, Kamiński Konrad #98, przyjechał na metę pierwszy z ogromną przewagą nad następnymi zawodnikami. Uzyskał czas 1,48 i tym samym już od następnej rundy będzie startował w klasie Rookie 1000.

Obecnie szykujemy się na III rundę na Brno i trzymajcie kciuki. Będziemy walczyć !!!