Home / MotoGP / Kwalifikacje MotoGP przesunięte z powodu deszczu!

Kwalifikacje MotoGP przesunięte z powodu deszczu!

Ulewny deszcz nad torem Sepang w Malezji opóźnił sesję kwalifikacyjną klasy MotoGP o godzinę. A więc kwalifikacje zobaczymy dopiero około godziny 9:00.

Ulewa „uderzyła” akurat nad torem gdzie jutro odbędzie się MalezyjskiUlewny deszcz nad torem Sepang w Malezji opóźnił sesję kwalifikacyjną klasy MotoGP o godzinę. A więc kwalifikacje zobaczymy dopiero około godziny 9:00.

Ulewa „uderzyła” akurat nad torem gdzie jutro odbędzie się Malezyjskie GP, zaraz po skończeniu się trzeciego treningu wolnego klasy MotoGP. Zmniejszyła się przy tym widoczność, strugi deszczu pozostają na torze a nad nim nadal leje.

Kwalifikacje zdecydowano się opóźnić o godzinę w nadziei, że warunki pogodowe się poprawią.

Rozważane są również możliwości, że jeśli deszcze nie przestanie padać to zawodnicy wystartują z najlepszym czasem ustanowionym podcza FP1/FP2 lub FP3. Tak więc pierwszy rząd wyglądałby tak: Valentino Rossi, Nicky Hayden oraz Loris Capirossi.

źródło: crash.net oraz motogp.com

AUTOR: nelka-23

Zainteresowana wszelkiego rodzaju sportami motorowymi, głównie MotoGP, WSBK oraz F1. Studentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Z portalem MOTOGP.PL związana od maja 2006 roku, od 2012 współpracująca z zespołem LCR Honda startującym w MotoGP.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
42 zapytań w 1,057 sek