Home / MotoGP / Lorenzo: Ryzykowałem bardziej niż zwykle

Lorenzo: Ryzykowałem bardziej niż zwykle

Jorge Lorenzo

Jorge Lorenzo po kwalifikacjach w GP San Marino przyznał, że bardzo mocno zaryzykował, uzyskując najlepsze okrążenie. Jak sądzi Hiszpan, mogło być to jego najlepsze okrążenie w całej karierze. Poprzedni raz #99 wygrał kwalifikacje przed GP Francji, w maju.

„Zawsze masz wrażenie, że ostatnie pole position to najlepsze okrążenie twojego życia. Ale teraz myślę, że naprawdę mogło tak być, ponieważ (drugi czas) 1:32.0s to także świetny wynik. Gdy już miałem pewny taki czas, chciałem zaryzykować jeszcze bardziej, by go poprawić.” – powiedział Jorge Lorenzo.

Kliknij, aby pominąć reklamę

„Więc ryzykowałem jeszcze trochę mocniej na hamowaniach, bardziej otwierałem przepustnicę, zwłaszcza w wolnych zakrętach, gdzie ryzyko kontuzji byłoby dużo mniejsze. Ryzykowałem bardziej niż zwykle. W końcu to ryzyko się opłaciło, ponieważ zrobiłem świetne okrążenie.” – dodał Hiszpan.

Źródło: autosport.com

Kliknij, aby pominąć reklamę

AUTOR: sdnowy

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL pisze regularnie od 2009 roku.

komentarzy 6

  1. Zdjęcie profilowe sb.slav

    65PP Niezły wynik jak na kogoś, kto według zapatrzonych w Rossiego nienawistników nie potrafi jeździć.

  2. Zdjęcie profilowe Pita

    Dokładnie walka musi być na tym polegają wyścigi :)

Dodaj komentarz

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
46 zapytań w 0,919 sek
Zamknij
Zapraszamy na nasz Fanpage!