Home / MotoGP / Marc VDS jednak spróbuje zastępstwa za Jacka Millera?

Marc VDS jednak spróbuje zastępstwa za Jacka Millera?

W poniedziałek pojawiły się informacje, że zespół Marc VDS Honda spróbuje jednak zastosować zastępstwo zawodnika za Jacka Millera. Australijczyk złamał nogę podczas upadku w trakcie jazdy motocyklem trialowym. Początkowe komentarze zespołu głosiły, że Tito Rabat może być jedynym zawodnikiem w GP Japonii.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Teraz jednak portal crash.net informuje, że toczą się rozmowy o potencjalnym zastępstwie. Zespół nie będzie jeszcze musiał obligatoryjnie zastosować zastępstwa w pierwszej rundzie. Czasu na decyzję jest sporo, ponieważ wyścig odbędzie się dopiero za dwa tygodnie. Powrót Millera szacowany jest na GP Australii, w dniach 20-22 października.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL pisze regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
18 zapytań w 1,496 sek