Home / MotoGP / Marquez nie jest bardzo zaskoczony wynikiem Johanna Zarco

Marquez nie jest bardzo zaskoczony wynikiem Johanna Zarco

Marc Marquez cieszył się swoją drugą pozycją w kwalifikacjach do niedzielnego wyścigu Assen TT w Holandii. Hiszpan co prawda przegrał kwalifikacje z Johannem Zarco, ale jego tempo było dobre, a najważniejsi rywale w mistrzostwach pozostali jednak z tyłu. Marquez przyznał, że podejmowanie ryzyka mogło się nie opłacać. Strata wyniosła jedynie 0.065s!

„Dzisiaj był jeden z takich dni, kiedy trzeba było zachować rozwagę i po prostu przez niego przejść. Oznacza to, że trzeba było być w pierwszym lub drugim rzędzie, nie tracąc w kwalifikacjach zbyt wielu pozycji, a jutro dobrze wystartować. Nie zrobiliśmy niczego wyjątkowego, ale byliśmy gdzie trzeba, a to najważniejsze.” – powiedział Marc Marquez po kwalifikacjach.

Kliknij, aby pominąć reklamy
„Istotne dla nas, że możemy startować z przodu. To wynik minimum, bo wygląda na to, że Yamahy mają dobre tempo. Nie czułem się źle także na suchym torze, a więc czuję się dobrze przygotowany także na mokre i suche warunki. Wynik Zarco to zaskoczenie, ale znowu nie tak wielkie, to bardzo dobry zawodnik i był blisko czołówki już na Le Mans. Oczekuję, że będę się go trzymał w niedzielę. Spróbujemy powalczyć.” – dodał Hiszpan z zespołu Repsol Hondy.
Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL pisze regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
17 zapytań w 0,666 sek