Home / MotoGP / Max Biaggi: SBK pozostaje moim priotytetem

Max Biaggi: SBK pozostaje moim priotytetem

Pomimo nieudanej próby wystartowania w pełnym sezonie klasy World Superbike, Max Biaggi utrzymuje, że jego priorytetem ciągle pozostaje ta klasa.

Biaggi’emu prawie udało się w ostatniej chwili załapać do zespołuPomimo nieudanej próby wystartowania w pełnym sezonie klasy World Superbike, Max Biaggi utrzymuje, że jego priorytetem ciągle pozostaje ta klasa.

Biaggi’emu prawie udało się w ostatniej chwili załapać do zespołu Alstare Suzuki WSBK po tym jak ostatnie drzwi z MotoGP zostały dla niego zamknięte, ale niestety negocjacje załamały się, najprawdopodobniej dlatego, że jeden z dostawców tego zespołu „nie był w stanie” wesprzeć tego projektu.

Niemniej jednak WSBK, w tym główny sponsor — Corona, który wspiera również zespół Alstare Suzuki wie, że obecność Biaggi’ego dodałaby smaku tej „odrodzonej” dyscyplinie. Dlatego Rzymianin prawdopodobnie dostanie możliwość wystartowania z dziką kartą w wyścigu na torze Monza 7. maja.

„Obecnie trenuję na moim Supermotard. Dobrze wiecie, że uwielbiam się na nim ścigać”, napisał Biaggi na swojej stronie internetowej. ”Mogę potwierdzić, że SBK pozostaje moim priorytetem i wiem, że jest wola ze strony organizacji, abym stanął na polu startowym. Mam nadzieję, że wkrótce to nastąpi i ponownie będę mógł zobaczyć się z moimi fanami na torach całego świata.”

Źródło: crash.net

AUTOR: Redakcja

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
100 zapytań w 1,760 sek