Home / MotoGP / Melandri już po operacji

Melandri już po operacji

Marco Melandri odpoczywa w szpitalu po wczorajszej operacji lewego ramienia.
Operacje pomyślnie przeprowadził doktor Gondolini w Serena Villa w Forli (Włochy).

Jeździec Gresini Honda jutro będzie mógł opuścić szpital. Teraz WłMarco Melandri odpoczywa w szpitalu po wczorajszej operacji lewego ramienia.
Operacje pomyślnie przeprowadził doktor Gondolini w Serena Villa w Forli (Włochy).

Jeździec Gresini Honda jutro będzie mógł opuścić szpital. Teraz Włoch ma dwa tygodnie, by w pełni wyzdrowieć i przygotować się fizycznie do swojego debiutu na Hondzie 800cc.

„Z kontuzją ręki zmagałem się przez cały sezon. Nie potarfiłem jej zgiąć, po prostu sztywniała. Pomoc medyczna nie dawała żadnych rezultatów. Z wyścigu na wyścig było coraz gorzej.” – tłumaczy Melandri. „Po operacji muszę przygotować się do testów Hondy 800cc w Jerez pod koniec tego miesiąca. Po ich zakończeniu wezmę tydzień wolnego. Mam zamiar odpocząć, najlepiej w jakimś miłym miejscu na wybrzeżu.”

Tymczasem operacja prawej nogi Melandriego, w której ma problemy z mięśniami, nie odbędzie się. Według doktora Gondolini ten rodzaj zranienia wymaga innej metody leczenia niż operacja chirurgiczna.

źródło: crash.net

AUTOR: Redakcja

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
13 zapytań w 0,692 sek