Home / MotoGP / Melandri najszybszy pierwszego dnia w Walencji

Melandri najszybszy pierwszego dnia w Walencji

Na zachmurzonym i opustoszałym torze w Walencji, niecałe dwa tygodnie po swoim pierwszym zwycięstwie w klasie MotoGP, Marco Melandri pokazuje, że nie był to przypadek i na Hiszpańskim obiekcie imienia Ricardo Tormo uzyskuje podczas popołudniowych treninNa zachmurzonym i opustoszałym torze w Walencji, niecałe dwa tygodnie po swoim pierwszym zwycięstwie w klasie MotoGP, Marco Melandri pokazuje, że nie był to przypadek i na Hiszpańskim obiekcie imienia Ricardo Tormo uzyskuje podczas popołudniowych treningów najlepszy czas dnia – 1’33.464.

Na torze w Walencji dobrze poczynali sobie również dwaj Hiszpanie. Pierwszym był Carlos Checa, który podczas porannej sesji uzyskał najlepszy czas, żeby później ustąpić miejsca jednie Melandriemu, oraz Sete Gibernau, który po nieudanym sezonie najwyraźniej chce się jeszcze zmobilizować na ostatnią rundę mistrzostw.
Walka tych dwóch zawodników jest o tyle ciekawa, iż najprawdopodobniej Gibernau w przyszłym sezonie zastąpi Checę w zespole Ducati.

Czwarty był dziś Nicky Hayden, a zaraz za nim powracający po dość długiej absencji wyścigowej Loris Capirossi.
Alex Barros z czasem 1’33.967 zajął 6. pozycję i był to ostatni zawodnik, który zszedł poniżej bariery 1’34 sekund.

Valentino Rossi na Yamasze w nowych, biało – czerwonych barwach, zajął dziś 7. miejsce i był najlepszym zawodnikiem japońskiego giganta motocyklowego.

AUTOR: Redakcja

Dodaj komentarz

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
17 zapytań w 0,733 sek