Home / MotoGP / Mike di Meglio kontuzjowany po wypadku na Aprilii!

Mike di Meglio kontuzjowany po wypadku na Aprilii!

YJopNAa_

Kierowca testowy Aprilii, Mike di Meglio, złamał rękę w łokciu po upadku na nowym motocyklu włoskiego zespołu. Francuz testował RS-GP na hiszpańskim torze Aragonia w Hiszpanii.

Według doniesień Francuz miał ,,ciężki upadek” i już przeszedł operację na prawym łokciu w Toulouzette we Francji. Podana została także informacja o tym, że etatowi kierowcy Aprilii – Niemiec Stefan Bradl i Hiszpan Alvaro Bautista – wezmą udział w prywatnych testach na torze Losail w Katarze jeszcze w tym miesiącu, przed dołączeniem do reszty w dniach 2-4 marca.

W związku z tym, że nowy motocykl będzie w pełni gotowy na kolejne testy na torze Sepang, najbliższe na Wyspie Filipa postanowili odpuścić. W niedawno zakończonych testowali maszynę laboratoryjną, mając na celu zebranie danych na temat oprogramowania włoskiej firmy Magneti Marelli i opon francuskiej marki Michelin.

źródło: www.autosport.com

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Mefisto

Komentarze: 1

  1. Wygląda na to, że mocy nie brakuje.

    Kto będzie testowało to cudo? Alvaro? Raczej nie, Stefan jeszcze OK.

Dodaj komentarz

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
112 zapytań w 1,463 sek