Home / MotoGP / Mistrzostwa Polski w typowaniu wyścigów MotoGP rozstrzygnięte!

Mistrzostwa Polski w typowaniu wyścigów MotoGP rozstrzygnięte!

Wczoraj dzięki uprzejmości naszego kolegi z Polskiej Strefy Nascar, uzupełniliśmy wyniki ostatniej rundy naszej „Ligi typerów”.
Przypomnijmy tylko, że przed wyścigiem w WalencWczoraj dzięki uprzejmości naszego kolegi z Polskiej Strefy Nascar, uzupełniliśmy wyniki ostatniej rundy naszej „Ligi typerów”.
Przypomnijmy tylko, że przed wyścigiem w Walencji na prowadzeniu był Jaszek, a tuż za jego plecami zajmowali miejsca odpowiednio: HeniekCCC i Karolina, z niedużą stratą do lidera.

17 ruda motocyklowych mistrzostw świata była wyjątkowo interesująca i nieprzewidywalna. Wiadomo również, że ostatni wyścig w sezonie rządzi się swoimi prawami, dlatego też nasi typerzy mięli utrudnione zadanie.

Najlepszym „jasnowidzem” w naszym kraju* okazał się być – Jaszek i z liczbą 530 punktów zwyciężył naszą ligę i zdobył „złotą koronę”! Serdecznie gratulujemy wiedzy i umiejętności (prosimy o kontakt w sprawie typów na najbliższą kumulację Dużego Lotka ;-) )!
Nasz nowy Mistrz jest tym godzien wygranej, ponieważ jako jedyny z pierwszej piątki typował tylko w 16 wyścigach, o jeden mniej niż pozostała czwórka!

Tytuł vice-mistrza, albo mistrzyni Polski zdobywa Karolina, która podczas ostatniej rundy wyprzedziła naszego redakcyjnego kolegę Heńka.
Drugim vice-mistrzem, bądź także mistrzynią zostaje Nata_lia, która niesamowitym trafieniem czołowej czwórki zawodników w wyścigu o Grand Prix Walencji (oraz dodatkowo 11. pozycję Shiny’i Nakano), przeskoczyła z 4. miejsca na najniższy stopień podium.

Czwarte – chyba najbardziej znienawidzone przez sportowców miejsce zajął w roku 2005 HeniekCCC, a pierwszą piątkę uzupełnił Hubal. Panowie, również szczere gratulacje!

Z resztą gratulujemy wszystkim, którzy tak wytrwale brali udział na naszej zabawie!

Ciekawostką jeszcze, może być fakt, iż w naszej lidze zatypowało ponad 260 osób, a zarejestrowało się aż 473!
To chyba niezły wynik jak na pierwszy, pełny sezon naszej Ligi Typerów.

Oby następny sezon przyniósł podobne albo i jeszcze lepsze rezultaty dla nas, a dla Was lepsze ( i większe) nagrody! ;-)

Do zobaczenia za rok !!!

PS. Do całej naszej wspaniałej „trójki” odezwiemy się poprzez mail, żeby podali nam swoje adresy, gdzie mamy wysłać nagrody.

* – wg Polskiej Strefy MotoGP

AUTOR: Redakcja

Dodaj komentarz

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
24 zapytań w 1,239 sek