Home / MotoGP / MotoGP 2006 – gra video

MotoGP 2006 – gra video

Wielu z fanów wyścigów motocyklowych jest także wiernymi fanami rozrywki elektronicznej. Z tego powodu też jestem zobowiązany zaprezentować Wam najnowsze dzieło THQ. Mowa oczywiście o MotoGP 2006, które właśnie ukazuje się na konsoli Microsoftu — XBOXWielu z fanów wyścigów motocyklowych jest także wiernymi fanami rozrywki elektronicznej. Z tego powodu też jestem zobowiązany zaprezentować Wam najnowsze dzieło THQ. Mowa oczywiście o MotoGP 2006, które właśnie ukazuje się na konsoli Microsoftu — XBOXie360.

Dla przypomnienia XBOX360 to pierwsza z konsol nowej generacji. Konkurentami jej jest PS3 (Sony) oraz Wii (Nintendo), które pojawią się na rynku pod koniec roku. Maszynka ta generuje niesamowitą moc, a w połączeniu z telewizorem High Definition prowadzi do opadnięcia szczęki. Sprzęt ten cechuje bardzo wiele czynników, których nie sposób wymienić. Muszę także zaniepokoić fanów grania na PC — MotoGP 2006 na „pececie” się nie pojawi.

Do rzeczy. Nowa oficjalna gra traktująca o GP będzie posiadała pełen sezon 2006, a także sezon ’05. Dodano także nowe trasy, takie jak Shanghai czy Laguna Seca. Tryb Extream pozwoli ścigać się nam po publicznych trasach, a tryb online da nam możliwość zmierzenia się z 16 oponentami na raz. Wprowadzono usprawnienia w fizyce, a także parę dodatkowych trybów gry. Graficznie gra to majstersztyk, o czym świadczą chociażby realtime’owe zdjęcia.

Po więcej informacji zapraszam na:
www.motogpthegame.com

AUTOR: Redakcja

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
105 zapytań w 0,762 sek