Home / MotoGP / Nakagami: Cieszę się, że jestem w dziesiątce w testach

Nakagami: Cieszę się, że jestem w dziesiątce w testach

Zawodnik teamu LCR Honda IDEMITSU, Takaaki Nakagami zakończył pierwsze przedsezonowe testy w dobrym humorze. Na malezyjskim torze Sepang, Japończyk zajął imponujące, dziewiąte miejsce, mocno podnosząc swoje oczekiwania przed startem nowego cyklu zmagań.

Większość stawki, podobnie jak Nakagami, swoje najlepsze czasy ustanowiła ostatniego poranka, kiedy na torze panowały najlepsze warunki. Taka uzyskał wynik 1’59.148, tylko o 0.1 sek gorszy od oficjalnego rekordu toru.

Kliknij, aby pominąć reklamy

#30 Takaaki Nakagami – 9. miejsce (1’59.148, okrążenie 21 z 61)” “To były dobre, ale bardzo trudne trzy dni – panujący upał nie ułatwiał przejeżdżania wielu okrążeń. To były dla nas bardzo ważne testy, a pozytyw jest taki, że poprawialiśmy się każdego dnia. Zajęliśmy ostatecznie dziewiąte miejsce, a ja cieszę się, że jesteśmy znowu w czołowej dziesiątce. Cała ekipa ciężko pracowała, by poprawiać się w każdym aspekcie”.

Źródło: inf. prasowa

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL pisze regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
17 zapytań w 0,786 sek