Home / MotoGP / Nowe „szaty” Suzuki

Nowe „szaty” Suzuki

Po wczorajszych prezentacjach dwóch drużyn Hondy i Yamahy przyszła pora na Suzuki, która odsłoniła swoje nowe malowanie motocykla na sezon 2006. GSV-R XRE4 2006 pomalowana będzie na niebiesko-żółte barwy sponsora Rizla +, firmy produkującej wyroby tytPo wczorajszych prezentacjach dwóch drużyn Hondy i Yamahy przyszła pora na Suzuki, która odsłoniła swoje nowe malowanie motocykla na sezon 2006. GSV-R XRE4 2006 pomalowana będzie na niebiesko-żółte barwy sponsora Rizla +, firmy produkującej wyroby tytoniowe (głównie bletki). Kontrakt sponsorski podpisany został na dwa lata.

Team noszący teraz nazwę Rizla Suzuki MotoGP, w którym ścigać się będą Chris Vermeulen i John Hopkins, zadebiutuje na nowym motocyklu 3 marca podczas oficjalnych testów na torze w Katalonii. Ceremonia odsłonięcia maszyn zapowiedziana jest na dzień wcześniej (Czwartek).

Menager zespołu Paul Denning tak skomentował to wydarzenie: ”Jes to satysfakcjonujący krok naprzód dla Suzuki w MotoGP i dla całej współpracy między Rizlą a Suzuki.”
„Suzuki współpracowała już z Rizlą od 2002 roku w Brytyjskich Superbike’ach. Teraz jesteśmy zaszczyceni poszerzyć naszą działalność na skalę światową.
Rizla i Suzuki mają także historyczne powiązania, wliczając w to Kevina Schwantza, który debiutował w Grand Prix za sterami RG500 w barwach firmy Rizla +.”

#71 Chris Vermeulen

#21 John Hopkins

Źródło: www.suzuki-racing.com

AUTOR: Redakcja

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
122 zapytań w 0,756 sek