Home / MotoGP / Oficjalne listy startowe zawodników 125cc i 250cc

Oficjalne listy startowe zawodników 125cc i 250cc

W piątek Międzynarodowa Federacja Motocyklowa ogłosiła oficjalne listy startowe zawodników klas 125cc oraz 250cc na 2008.

Motocykliści, którzy regularnie wezmą udział w wyścigach w sezonie 2008 to:

Klasa 125cc:
#5 Alexis MaW piątek Międzynarodowa Federacja Motocyklowa ogłosiła oficjalne listy startowe zawodników klas 125cc oraz 250cc na 2008.

Motocykliści, którzy regularnie wezmą udział w wyścigach w sezonie 2008 to:

Klasa 125cc:
#5 Alexis Masbou Loncin Racing
#6 Joan Olive Belson Derbi
#7 Efren Vazquez Blusens Aprilia Junior
#8 Lorenzo Zanetti Ispa KTM Aran
#11 Sandro Cortese Emmi — Caffe Latte (Aprilia)
#12 Esteve Rabat Repsol KTM 125cc
#14 Gabor Talmacsi Bancaja Aspar Team (Aprilia)
#16 Jules Cluzel Loncin Racing
#17 Stefan Bradl Grizzly Gas Kiefer Racing (Aprilia)
#18 Nicolas Terol Jack & Jones WRB (Aprilia)
#19 Roberto Lacalendola Matteoni Racing (Aprilia)
#21 Robin Lasser Grizzly Gas Kiefer Racing (Aprilia)
#22 Pablo Nieto Onde 2000 KTM
#24 Simone Corsi Jack & Jones WRB (Aprilia)
#27 Stefano Bianco WTR San Marino Team (Aprilia)
#29 Andrea Iannone I.C. Team (Aprilia)
#30 Pere Tutusaus Bancaja Aspar Team (Aprilia)
#33 Sergio Gadea Bancaja Aspar Team (Aprilia)
#34 Randy Krummenacher Red Bull KTM 125
#35 Raffaele de Rosa Onde 2000 KTM
#38 Bradley Smith Polaris World (Aprilia)
#44 Pol Espargaro Belson Derbi
#45 Scott Redding Blusens Aprilia Junior
#51 Stevie Bonsey DeGraaf Grand Prix (Aprilia)
#56 Hugo van den Berg DeGraaf Grand Prix (Aprilia)
#60 Michael Ranseder I.C. Team (Aprilia)
#63 Mike di Meglio Ajo Motorsport (Derbi)
#69 Louis Rossi FFM Honda GP 125
#71 Tomoyoshi Koyama Ispa KTM Aran
#73 Takaaki Nakagami I.C. Team (Aprilia)
#77 Dominique Aegerter Ajo Motorsport (Derbi)
#93 Marc Marquez Repsol KTM 125cc
#95 Robert Muresan Grizzly Gas Kiefer Racing (Aprilia)
#99 Danny Webb DeGraaf Grand Prix (Aprilia)

Klasa 250cc:
#4 Hiroshi Aoyama Red Bull KTM 250
#5 Hector Faubel Mapfre Aspar Team (Aprilia)
#6 Alex Debon Lotus Aprilia
#7 Russel Gomez Blusens Aprilia
#10 Imre Toth Team Toth Aprilia
#12 Thomas Luthi Emmi — Caffe Latte (Aprilia)
#14 Ratthapark Wilairot Thai Honda PTT SAG
#15 Roberto Locatelli Metis Gilera
#17 Karel Abraham Cardion AB Motoracing (Aprilia)
#19 Alvaro Bautista Mapfre Aspar Team (Aprilia)
#21 Hector Barbera Team Toth Aprilia
#25 Alex Baldolini Metteoni Racing (Aprilia)
#32 Fabrizio Lai Campetella Racing (Arpilia)
#36 Mika Kallio Red Bull KTM 250
#41 Aleix Espargaro Lotus Aprilia
#45 Doni Tata Pradita Yamaha Pertamina Indonesia
#50 Eugene Laverty Blusens Aprilia
#52 Lukas Pesek Auto Kelly — CP (Arpilia)
#54 Manuel Poggiali Campetella Racing (Arpilia)
#58 Marco Simoncelli Metis Gilera
#60 Julian Simon Repsol KTM 250cc
#72 Yuki Takahashi Scot Racing Team 250cc (Honda)
#75 Mattia Pasini Polaris World (Aprilia)

AUTOR: Redakcja

Dodaj komentarz

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
39 zapytań w 0,964 sek