Home / MotoGP / Pedrosa celuje w najlepsze lokaty

Pedrosa celuje w najlepsze lokaty

Hiszpański zawodnik teamu Repsol Honda Daniel Pedrosa postarał się o najlepszy czas podczas pierwszego wolnego treningu, który odbył się dzisiaj na brytyjskim torze Donington Park. Jednakże czas Pedrosy nie był oszałamiający i tuż za nim, bo tylko paręHiszpański zawodnik teamu Repsol Honda Daniel Pedrosa postarał się o najlepszy czas podczas pierwszego wolnego treningu, który odbył się dzisiaj na brytyjskim torze Donington Park. Jednakże czas Pedrosy nie był oszałamiający i tuż za nim, bo tylko parę setnych sekundy, znalazł się inny debiutant — Casey Stoner. Pierwszą trójkę zamyka poobijany Marco Melandri.

Kolejne pozycje to Colin Edwarts, Hooper i Shinya Nakano. Na wysokiej siódmej pozycji dojechał Kenny Roberts Jr., a zaraz za nim znalazł się nadal kontuzjowany Capirossi. Valentino wraz z Haydenem zamykają pierwsza dziesiątkę.

Młody Hiszpan nie dał także żadnych szans przeciwnikom podczas dzisiejszego drugiego wolnego treningu. Kierowca teamu Repsol Honda jako jedyny zszedł poniżej 1’29, ale stawka jest bardzo mocna i nie odpuszcza. Na drugim miejscu uplasował się niesamowicie jeżdżący kierowca teamu Rizla Suzuki — John Hopkins. Stracił on tylko do prowadzącego trzydzieści tysięcznych sekundy. A parę tysięcznych dalej znajduje się debiutant Casey Stoner. Pierwszą czwórkę spektakularnie zamyka Marko Melandri, który mocno ucierpiał podczas felernego wypadku w Catalunya’i.

Bardzo dobrze prezentuje się japończyk Shinya Nakano, który od GP Assen jeździ coraz szybciej. Kontuzjowany Valentino Rossi porawił nieco swój czas z pierwszego treningu i teraz znajduje się na siódmej pozycji. Pierwszą dziesiątkę zamyka Loris Capirossi.

Dość nietypowo zapowiadają nam się niedzielne ściganie. W każdej z klas znalazł się jeden zawodnik, który mniej lub bardziej dominuje wszystkie dotychczasowe sesje. Czyżby to nowa „modą”, czy może tylko dzieło przypadku? Dowiemy się już jutro podczas właściwych sesji kwalifikacyjnych, które dadzą nam rozeznanie kto i skąd będzie startować do wyścigu na torze w Donington Park.

Źródło: www.motogp.com

Trening wolny 1

Trening wolny 2

AUTOR: Redakcja

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
17 zapytań w 1,047 sek